Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Pavel Procházka
Skvělé díloKNIHY

Misery jsem přečetl, jak se říká, jedním dechem. Tato kniha mě ihned vtáhla do děje a příšerná muka jsem prožíval společně s Paulem. Děj je velice napínavý a je prosycen drastickými donucovacíme metodami Annie. Začínal jsem tu babu ze srdce nenávidět a těšil jsem se celou dobu, jak s ní Paul zatočí. Kniha, kterou považuju za jednu z nejlepší, jakou kdy King napsal. Jednoznačně 100 procent.

100%

Pavel Procházka
24.7.2008, 11:20
Kniha Misery   
PistolníkKNIHY

Konečně jsem se rozhodl pořídit první díl Temné věže a musím říct, že mě nadchl. Nějaké pasáže jsem četl dvakrát a hned druhý den dokonce knihu celou znova (abych více vstřebal informace a taky proto, že se mi tak zalíbila). O životě Rolanda ani o okolním světě se čtenář moc nedozví, ale v tom asi taky tkví kouzlo příběhu, který je čtenáři postupně odhalován. Děj není nudný, spíše naopak. Ovšem styl, jakým King píše v této knize, se zcela odlišuje od jeho ostatní tvorby.

90%

Pavel Procházka
24.7.2008, 11:15
Kniha Temná věž: Pistolník   
Mistrovské díloKNIHY

Od Kinga jsem zatím přečetl jen asi šest knih, ale dílo "To" mě naprosto uchvátilo a zanechalo ve mně silnou stopu. Počet stran mě před čtením neodrazoval, spíše naopak. Příběh je velice poutavě napsaný a má strhující atmosféru, často se mi stávalo, že jsem byl fakt vyděšen, s čím to pan King vlastně přišel. Nejvíce mě však zaujal příběh o skutečném přátelství. Pro mě jednoznačně nejlepší kniha, jakou jsem kdy četl, bez pochyb. Všem příznivcům dobrých hororu můžu jen doporučit.

100%

Pavel Procházka
29.5.2008, 15:17
Kniha To   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Skvělé dílo
Pistolník
Mistrovské dílo

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena