Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Petra Bučková
První a skvěláKNIHY

Tak tohle byla opravdu první kniha od Kinga kterou jsem přečetla a tento příběh mě natolik zaujal že jsem se rozhodla přečíst těch knih co nejvíc.Sledovat jak se celé městečko pod nadvládou jednoho mění a uzavírá bylo fascinující a celou dobu jsem už předpokládala že to špatně skončí. Nadále sháním další a další knihy ale nějak jsem se teď zasekla asi po patnácté knize a další nemůžu sehnat.

90%

Petra Bučková
18.1.2004, 15:34
Kniha Prokletí Salemu   
Opravdu zvlášní hraKNIHY

Tak tuhle knihu jsem přečetla za den, jelikož jsem ji nedokázala odložit. Když hrdinka zjistila že je manžel mrtví bylo mi hrozně už kvůli tomu že tam zůstala sama a v poutech. Jak se, ale dostávala z těch pout bylo oprvdu strašné. Nevím jestli já sama bych si dokázala pořezat ruku a následně si ji skoro skalpovat. Bylo to opravdu hrůzné. Skvěle napsané. Při čtení jsem opravdu s hrdinkou cítila.

60%

Petra Bučková
18.1.2004, 15:19
Kniha Geraldova hra   
SkvěléKNIHY

Tak tohle je moje první kniha kterou vlastním a jsem naprosto spokojená. Nemůžu hodnotit knihu oproti jiným, protože jsem jich přečetla jen asi 15. Ale sledovat jak se postupně vyvražďuje městečko kvůli (z pohledu ostatních) bezceným věcem bylo opravdu napínavé. Kniha se čte opravdu sama.Zatím asi nejlepší z toho co jsem četla.

100%

Petra Bučková
18.1.2004, 15:06
Kniha Nezbytné věci   
NapětíKNIHY

Nesouhlasí s tím, že by to byla pohádka. Je to velmi dobře napsaná kniha a napětí se od začátku do konce pořád stupňuje a to se mi líbí. Je to moje asi šestá kniha od Kinga a tak sem se do ní začetla že jsem skončila asi ve čtyři ráno.

70%

Petra Bučková
18.1.2004, 14:59
Kniha Osvícení   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
První a skvělá
Opravdu zvlášní hra
Skvělé
Napětí

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena