Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Zdeněk Košírer
MíleKNIHY

Bezpochyby jedna z nejlepších knih, jakou jsem kdy četl. Kniha popisuje příběh odehrávající se na celách smrti, kam přivedou neprávem odsouzeného černocha zvláštního nejen svou obrovitostí ale i schopnostmi, kterými vládne, jak se po čase dozví všicni dozorci. Zelená Míle je dojemný ale zároveň krutý příběh. Je to skutečně mistrovské dílo.

100%

Zdeněk Košírer
15.8.2008, 15:16
Kniha Zelená míle   
LiseyKNIHY

Krásná kniha plná fantazie. Závěr byl možná trochu moc rychlý v té fázi, jak Lisey skoncovala s Johnem Doolinem ale přesto se mi moc líbilo jak pan King opravdu detailně popisuje každičkou myšlenku a obavu hlavní hrdinky. Také se mi líbí ta tajemná atmosféra Bájodolí a všudypřítomný duch Scotta Landona, jakoby číhal za každým rohem a sledoval jak si Lisey poradí s jeho "Honbou za dardou".

90%

Zdeněk Košírer
15.8.2008, 08:57
Kniha Lisey a její příběh   
Prokletí SalemuKNIHY

Tuto knihu jsem dostal k narozeninám a s chutí jsem se do ní začetl. Přišla mi velice zajímavá a rozhodně bych ji doporučil každému, kdo má rád díla Stephena Kinga.

80%

Zdeněk Košírer
15.8.2008, 08:46
Kniha Prokletí Salemu   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Míle
Lisey
Prokletí Salemu

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena