Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Jaroslav Weiss
TO!!KNIHY

Hned na uvodu chci říct dost dobrá kniha. Ale ze začátku mě odrazovala jedna věc a to že má 1050 stran (to proto že jsem typ člověka který nevidrží u jedny věci přílíš dlouho), ale nakonec sem jí přece jenom skusi, a musím říct hodně dobrá knížka aice má pár fází u kterých se zrovna moc nebavíte ale kdyš je překousnete (nepřeskočíte!!!) bude vám odměnou pořádná dávka strachu. Na konec bych chtěl říct kdo viděl film a ten ho odrazuje od přečtení knihy, zapomeň na film kniha je prostě bomba.Hlavně na noc moc nepite po přečtení knihy sevám nebude chtít vejít do tmavích místností.

100%

Jaroslav Weiss
13.11.2008, 10:16
Kniha To   
SkvěláKNIHY

Zezačátku sem nevěděl zda si jí mám přečíst (to klvůli nepěkně znějícímu názvu), ale po přečtení pár recenzí sem se doní hned pustil, a musím přiznat neudělal sem špatně. Moc pěkný příběch, pomalu ale o to silněji získané přátelství mezi čtenářem a hlavnímí hrdiny aby je poté mohl autor postupně odstranit. Tato kniha mě především dostala svou ponurostí na každém řádku, asi vní není odstaveček který by přinesl trochu světla do příběhu a proto vás nepřestane bavit. Není to jeden z moderních hororů (stříkající krev dva metry do víšky, uřezaná znetvořená těla) a proto si získala můj obdiv!!

100%

Jaroslav Weiss
13.11.2008, 10:01
Kniha Řbitov zviřátek   
NejKNIHY

Asi nejlepší zbírka kterou sem kdy čet, Strach prokládaný trochou usměvného textu. Asi nejlepší ze všech je Kukuřičné děti tento příběch působí aš strašlivě usměvně, chtělbych vidět děti vládnouci světu :-). Taky dobrá Nekuřáci a.s. -Pravá noční můra každého náruživého kuřáka a nejvtipnější povídka Stephena Kinga. Tuto povídku sem si fakt užil sem totiž kuřák :-)

100%

Jaroslav Weiss
12.11.2008, 23:19
Kniha Noční směna   
Mno nevimKNIHY

Tuto knihu sem čet uš dávno melsem jí sice přečtenou za tři dny. Moc se mi líbyla aš dokonce, teda skoro do konce ten konec nevim byl takovej nedodělanej něco mu chybělo ale jinak doporučuji.

50%

Jaroslav Weiss
12.11.2008, 23:03
Kniha Žhářka   
CarrieKNIHY

Moc pěkná kniha, nejvíc se mi líbylo prostředí z kterého je psaná.Sice prvních pár stran sem se nudil ale sdalšímy stránkamy mě pohltila. Hlavní hrdinka moc dobře pojatá hlavně její zvrácená rodinka a problémy ve škole, skoro jako v reálu.

80%

Jaroslav Weiss
12.11.2008, 22:57
Kniha Carrie   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
TO!!
Skvělá
Nej
Mno nevim
Carrie

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena