Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
ZuzikD
Návrat do městečka Salem´s LotFILMY

Co to bylo?....To musela bejt nějaká stupidní parodie na horory. Z Kingovým Salemem to vlastně nemá vůbec nic společného jen ten název. Hlavní hrdinové jsou opravdu k smíchu, jak já se u tohohole filmu z plna hrdla zasmála, vlastně jsem se chlámala od začátku do konce. Tak stupidní film jsem dlouho neviděla. Upíři si říkají dobré jitro a jdou spát....??. Hlavní hrdinové jsou tak tupý, že to až bolí. Mělo smysl tohle točit??

10%

ZuzikD
20.4.2009, 10:11
Film Návrat do Salem's Lot   
Salem´s Lot/Prokletí SalemuFILMY

Jelikož jsme četla knižní předlohu, tak mi tento film připadal tak nějak divný, ne špatný ale jiný. Evidentně jsem viděla Director´s cut a to jsem asi neměla dělat protože, se mi to zdálo zbytečně dlouhé, nudné a ke konci už jsem se opravdu těšila až bude konec. Hlavní představitelé ujdou, jen jsem si je představovala poněkud jinak, hlavní hrdina Ben, měl být podle mě černovlasý, ale to je možná jen moje mylná představa. Taky zde spoustu postav z knihy chybí, ale možná je to dobře protože jinak by film možná byl ještě delší. Z filmu jsem měla nějak dojem, že je poskladaný z určitých scén z knihy, které mi nějak nepasovali k sobě. První půlka byla rozhodně lepší než ta druhá. Myslím, že to šlo natočit jinak a lépe.

40%

ZuzikD
20.4.2009, 09:59
Film Salem's Lot   
Prokletí SalemuKNIHY

Jako druhá kniha mistra hororu S.Kinga je již tato kniha propracovanější než prvotina Carrie, která byla také o poznání kratší. Prokletí Salemu je propracované na postavy, na city postav, hodně dobře se do nich v žijete a skoro s nimi dýcháte. Dobré je že každá kapitola patří zvlášť hrdinům a kapitoly dané městečku jsou moc hezké a navazující. Začátek knihy je super, než se to pořádně rozjede jste vlastně skoro v půlce knihy, ale pak je to rychlé a šokující. Autor chce asi naznačit že zlo přichází pozvolna ale o to větší silou pak zasáhne. Přiznám se, že tedy moc upírský knihy a filmy nemusím, takže jsem byla ráda že je to pozvolné a rychlé. Vcelku se dost těším na filmy, které byly díky této knize zfilmovány, zkouknu a podám reference.

80%

ZuzikD
14.4.2009, 11:51
Kniha Prokletí Salemu   
Carrie (TV)FILMY

Jako remake nic moc, DePalmova Carrie, vystihovala hlavní hrdinku o hodně lépe, tady je to spíš nikým nemilovaná, doma ponižovaná holka, které se všichni smějí a na konci ji to pěkně osladí, jako adaptace knihy se to drží hodně dobře.....ale

30%

ZuzikD
23.3.2009, 10:12
Film Carrie   
Carrie 2FILMY

Pokračování Carrie, nevím nevím ale do tohohle se asi nejspíš neměli moc pouštět....hlavní hrdinka má být nevlastní sestra, to měli raději udělat nějaký obstojný horor bez návaznosti.....konec ale byl vcelku zajímavý.

40%

ZuzikD
23.3.2009, 10:10
Film Carrie 2: Zuřivost   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Návrat do městečka Salem´s Lot
Salem´s Lot/Prokletí Salemu
Prokletí Salemu
Carrie (TV)
Carrie 2

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena