Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Martin Kučera
Všechno je definitivní KNIHY

Velmi povedená sbírka povídek od pana Kinga. Na této knize se mi líbí to, že při každém příběhu je na konci nebo na začátku komentář nebo spíš informace o příběhu. Z této sbírky se mi nejvíce líbily - Pitevní sál čtyři, který vypráví o člověku, který se nemůže hýbat a doktoři ho považují za mrtvého - Pán v černém obleku dá se říct téměř skutečný příběh o chlapci který si vyšel na ryby - Sestřičky z Elurie nezávislý příběh k Temné věži - Všechno je definitivní o zvláštním způsobu práce - 1408 o záhadném hotelovém pokoji - Jízda na střele chlapec který se nechá svést stopem - ale úplně nejvíce se mi asi líbila povídka Silniční virus míří na sever. Obraz který přináší smrt. Když mám hodnotitcelou knížku tak dávám tedy devadesát.

90%

Martin Kučera
9.7.2009, 15:33
Kniha Všechno je definitivní   
Z buicku 8KNIHY

Z buicku 8 je velice dobře zpracovaný příběh o záhadném autě, které nechal před lety stát na benzinové stanici záhadný muž v černém a zmizel neznámo kam. Když knihu čtete máte pocit, že sedíte spolu s ostatními policisty na lavičce a oni vám vyprávějí příběh z minulých let. Velice dobře jsou v této knize rozepsané ohňostroje, které buick vytváří. Zajímávé jsou i ty zmizení lidí nebo reakce psa na auto. Zvláštní testy s hmyzem a zvířaty. Pro mě je to další úspěšný kousek od mistra hrůzy.

90%

Martin Kučera
9.7.2009, 15:24
Kniha Z buicku 8   
Pytel KostíKNIHY

Kniha, kterou jsem si velice oblíbil vypráví o spisovateli, kterému zemřela manželka. Ale stanou se mu zvláštní věci. Poté co se přestěhuje do srubu u jezera Dark Score, kam s manželkou jezdili, prožívá děsivé chvíle. Na druhou stranu ale potká na silnici holčičku a poté její maminku, do které se zamiluje. Kniha se velmi dobře čte, proto ji mohu vřele doporučit. Děj je hodně zamotaný, chvílemi hororový i dojemný. Tak proto neváhejte zajděte si do knihovny nebo si ji někde sežeňte a zakousněte se do děje. Samozřejmě je na vás jak se vám kniha bude líbit. Já dávám 100.

100%

Martin Kučera
27.6.2009, 23:39
Kniha Pytel kostí   
Jízda na střeleKNIHY

Výborná děsivá povídka, která si zasloží plný počet bodů. Alan Parker studuje školu míle daleko od domova. Jednoho dne mu zavolá sousedka jeho matky a říká, že matka dostala malou mrtvici, ale přežila. Pokud ji chce vidět tak ať přijede o víkendu do nemocnice. Samozřejmě, že Alan nečeká a vydá se za matkou hned. A co se mu přihodí při cestě do nemocnice? To už si přečtěte sami.

100%

Martin Kučera
25.6.2009, 06:40
Kniha Jízda na Střele   
SvědectvíKNIHY

Svědectví je velmi skvěle napsaný román, který se odehrává skoro po celém území Ameriky. Vláda vyvinula superchřipku (která je pod jiným názvem známa jako Kapitán Trips). Jenomže se stalo to s čím zřejmě nepočítali. Superchřipka vnikla do ovzduší a šíří se dál a dál. Celé lidstvo vyhynulo až na několik lidí, kteří byli vyvolení. Jedni jdou míle za matkou Abagail (o které se jim zdálo ve snech) a ti druzí jdou za Temným mužem. Ale více vám z knížky prozrazovat nebudu a nechám vás ať si ji vychutnáte sami. Já sám této knize dávám plný počet bodů, protože byla úžasná.

100%

Martin Kučera
25.6.2009, 06:30
Kniha Svědectví   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Všechno je definitivní
Z buicku 8
Pytel Kostí
Jízda na střele
Svědectví

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena