Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Michaela Komlošová
povídkyKNIHY

Chtěla jsem dát jen 80, jelikož mě strašně nebavila povídka Velký řidič. Přišlo mi to nudné, nebála jsem se a přála jsem si každou chvílí, ať to skončí. Bohužel mám pocit, že to byla nejdelší povídka?! Moc se mi ale líbila povídka 1922, kterou jsem dokonce četla dvakrát. Přímo skvěle a nechutně popsaná vražda to ještě vylepšila.

90%

Michaela Komlošová
7.3.2012, 18:55
Kniha Černočerná tma   
SkvěléKNIHY

Má druhá nejoblíbenější knížka, hned po TO. Vždy, když si půjčím nebo koupím Kingovu knížku očekávám, že se budu hodně bát, bude tam nějaká zápletka, další várka zajímavých postav a samozřejmě nějaká ta vražda. Všechno se mi dostalo, takže já nemůžu hodnotit jinak než sto procenty. Začátek mě sice moc nebavil (samozřejmě se to teprve rozjíždělo), ale to všechno napravily další stránky z této velmi povedené knížky.

100%

Michaela Komlošová
6.3.2012, 21:18
Kniha Pytel kostí   
NepopsatelnéKNIHY

TO byla první knížka, kteoru jsem od Kiga přečetla. Musím dodat, že i po několika další přečtených knížek od tohoto skvělého autora nebyla žádná lepší. Prostě ten promyšlený děj neměl chybu. Chvíli jsem v tom měla guláš, než jsem si všimla, že se střídají dva letopočty. Pak už mi všechno dávalo smysl a já jsem měla každý den stále větší potíže přestat číst. I přes těch tisíc stránek, které kniha obsahuje, jsem si chvílemi přála, aby to bylo delší. Aby to neskončilo.. King mě prostě tak vtáhnul do děje a já měla strašně divný pocit.. Hlavně potom co to skončilo.. Jako by mi ty malé děti a následně dospělí lidé chyběli. Dočetla jsem to asi před rokem a půl. Jenže tento geniální příběh mi tak utkvěl v hlavně a příjde mi, že jsem to dočetla teprve včera. No.. asi si to přečtu znovu.. tohle mistrovké dílo.

100%

Michaela Komlošová
6.3.2012, 20:58
Kniha To   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
povídky
Skvělé
Nepopsatelné

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena