Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Michael Tománek
Skvělá oddechovka!KNIHY

Reakce na této stránce mě od knihy dlouho odrazovaly, protože podle hodnocení je zde zařazena mezi nejhorší Kingova díla. Jsem rád, že jsem po knize po nějaké době nakonec sáhl. Není to sice nějaké veledílo (díky rozsahu ani být nemůže), ale rozhodně je to skvělá kniha! Celkově mi trochu připomíná třeba Dlouhý pochod, který patří mezi moje nejoblíbenější od Kinga. Je to skvělá oddechovka, kterou za chvíli slupnete, a na konci (i když předvídatelném) vás dojme. Rozhodně by si "Holčička, která měla ráda Toma Gordona" zasloužila lepší postavení ve zdejším hodnocení. Nenechte se jím proto zmást a pusťte se do knihy!

80%

Michael Tománek
21.10.2014, 18:29
Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona   
Pecka od Kinga!KNIHY

Od Kinga jsem četl už celou řadu knih, ovšem musím se přiznat, že žádnou jsem takhle nezhltnul a žádná mi takhle na konci nechyběla, jako Dallas 63. Musím souhlasit s tím, že příběh nemá jedinou hluchou pasáž. Užíval jsem si jednu stránku za druhou, až jsem se dostal k ÚŽASNÉMU konci, který prostě neměl chybu (čekal jsem sice jiný happy end, ale takhle to mělo tu správnou jiskru! :-)). Mohl bych tu příběh rozebrat do podrobností, ale to bych opakoval, co tu již psali jiní. Jednoduše vám Dallas 63 doporučuji, protože to je naprostá pecka a nechám vás samotné, ať si svět v téhle knize sami zamilujete :-).

100%

Michael Tománek
22.1.2013, 16:31
Kniha Dallas 63   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Skvělá oddechovka!
Pecka od Kinga!

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena