Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Lucka Venturová
MiseryKNIHY

Už je to docela dlouho, co jsem knihu četla, ale je dost dobrá narozdíl od filmu. Ale je to většinou tak, že každý film podle knížky zklame. Velmi dobrá knížka, která pobaví, i když se děj odehrává celou dobu na stejném místě.

80%

Lucka Venturová
28.1.2005, 21:56
Kniha Misery   
děs..FILMY

Děs a hrůza hned od začátku. Je to nudný film a některé scény jsou dost trapné (např. ten hrozný začátek). Nechápu jak mohli natočit takovou blbost a to má být pokračování prvního dílu?:( Fakt hrůza..

10%

Lucka Venturová
28.1.2005, 21:50
Film Hřbitov domácích zvířat II   
nic mocKNIHY

Tato kniha mě vůbec ničím nezaujala. Celou dobu jsem jen čekala, jestli se holčička z lesa dostane nebo to nepřežije. Pak bylo trochu zajímavé to s tím medvědem, ale celkem nic moc. Nejhorší kniha, kterou jsem od Kinga četla. Je to dost slabé.

40%

Lucka Venturová
28.1.2005, 21:44
Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona   
G.G.KNIHY

Geraldova hra mě nějak moc nezaujala. Je to dobrá kniha, ale většinou je docela zdlouhavá přemýšlením a vzpomínkami, což mě nijak zvlášť nebavilo. Na druhou stranu byli docela dobré věci, které se děli v noci a docela nechutné byli scény se psem a jak se chtěla dostat z pout.. to se mi líbilo.

50%

Lucka Venturová
28.1.2005, 21:41
Kniha Geraldova hra   
CuJoKNIHY

Jsem ráda, že jsem tuhle knížku sehnala. CUJO se mi opravdu moc líbí. Je to velice zajímavá knížka a četla jsem ji jen dva dny:) Líbí se mi scéna v autě, i když je nakonec docela zdlouhavá.. Cujo přece mezitím mohl pokousat víc lidí.. ale konec je dobrý.

90%

Lucka Venturová
28.1.2005, 21:36
Kniha Cujo   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Misery
děs..
nic moc
G.G.
CuJo

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena