Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
lollia
TV 6KNIHY

Ackoli patrim k milovnikum Kingovy sagy o Temne vezi, musim rici, ze zrovna 6. pokracovani me stoprocentne nenadchlo...a je to mozna diky 'ucinkovani' pana Kinga. Pripada mi, ze toto propojeni uz je i na me prilis. Takze ackoli zatimco vsechny ostatni casti = 100%, tentokrat bude me hodnoceni nizsi. Pres tuto vyhradu ma ovsem kniha znacny spad, v porovnani s Vlky, kteri meli ponekud pomalejsi rozjezd, a rozhodne si zaslouzi pozornost Kingovych ctenaru.

80%

lollia
21.9.2005, 11:48
Kniha Temná věž VI: Zpěv Susannah   
geniální díloKNIHY

Když jsem tuto knihu dostala do ruky, už jsem ji neodložila a strávily jsme spolu týden nabitý simulováním ve škole a následným tajným čtením pod lavicí.
Co se obsahu týče, je to (alespoň pro mě) to nejgeniálnější Kingovo dílo. Člověk se opravdu cítí být členem partičky Smolařů, nenávidí Henryho Bowerse, opovrhuje slepými a laxními dospěláky, bojí se nahlédnout do výlevky nebo kanálu, protože co kdyby...?
King silně rozehrává citové vazby sedmi vyvrhelů, kteří zjišťují, že spolu nejsou jen opovrhované nuly, ale velké osobnosti se silnou, někdy až brutálně umanutou vůlí, zároveň tak lidští, že se s nimi člověk bezděčně rozbrečí.
Kvalitě příběhu nahrává také uctyhodná délka, takže se King mohl pořádně vyřádit. A nejde jen o úžasné horrorové scény, ale především o dokonalou psychiku postav.
Jak už tady někdo poznamenal, King je KING :).

100%

lollia
17.12.2003, 12:23
Kniha To   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
TV 6
geniální dílo

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena