Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Vašek Brachtl
:((FILMY

Ehm, no... Tak tedy: Pokud jste už četli knihu, tak budete nejspíš zklamáni. Max von Sydow jako Leland Gaunt je sice velké lákadlo, ale jinak... nevím, nevím. S knihou, která byla opravdu perfektní (dle mého soudu jedna z Kingových nejlepších) to moc společného nemá, celkově ten film taky za moc nestojí.

40%

Vašek Brachtl
27.4.2004, 15:43
Film Nezbytné věci   
Znamenitě!KNIHY

Znamenitě! King opět zabodoval. Ten nápad je naprosto skvělý, prostě lidi dostanou to, po čem touží, a na oplátku vyvedou sousedům nějaký ten kanadský žertík... King zase dokázal, že je svého jména hoden. Moje otázka dne zní: "Je pan Leland Gaunt ve skutečnosti Randallem Flaggem?"

90%

Vašek Brachtl
27.4.2004, 15:37
Kniha Nezbytné věci   
pohádkaKNIHY

Vynikající pohádka, ačkoliv nevím, jestli by po tomhle nějáké robátko zavřelo (dračí? :))oči. Má to takovou "temnověžní" atmosféru, navíc se jedna z postav jmenuje Flagg (souvislost? asi jo). Naprosto skvělá kniha, která rozhodně stojí za přečtení! (i když která Kingova kniha za přečtení nestojí, že?)

20%

Vašek Brachtl
20.4.2004, 15:31
Kniha Dračí oči   
Akční nudaFILMY

Vážení přátelé, tak takhle tedy ne. Může mi, prosím, někdo říct, co má onen snímek společného s Kingem/Bachmanem? (Kromě názvu a jmen několika postav, pochopitelně) Steroidový Arnie rozdává jednu ránu za druhou, za což si v závěru vyslouží srdíčko sličné ženštiny... ale takhle to v knize přece vůbec není!!! Nemá cenu ztrácet čas sledováním tohoto díla (?!)

10%

Vašek Brachtl
19.4.2004, 10:28
Film Běžící muž   
O psaníKNIHY

Skvělé! King háže jednu perlu za druhou. Tato kniha změnila (nejen) můj pohled na psaní. Myslím, že po jejím přečtení dostane každý chuť vzít do ruky pero a minimálně se pokusit něco zplodit. K tomu ještě pár "špeků" z mistrova života... Nezbývá než hodnotit jen pozitivně. (Nechápu ten humbuk kolem překladu. Nemám k němu žádné výhrady.)

90%

Vašek Brachtl
19.4.2004, 10:19
Kniha O psaní: Memoáry o řemesle   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
:((
Znamenitě!
pohádka
Akční nuda
O psaní

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena