Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Juan
Výborný THRILLERKNIHY

V téhle knížce pan King ukazuje, jak dokonale je schopen vykresli postavy(dalším skvělým příkladem je podle mě také povídka Nadaný žák). Napsat knihu ve které se objeví prakticky jen dvě postavy určitě není lehké ale pan King to zvládl bravurně a výsledek opravdu stojí za to. Kniha má zvláště v některých pasážích (například když Annie "amputuje" Paulovi nohu) neuvěřitelný drajv a napětí tu dosahuje téměř na hranici snesitelnosti a velmi zajímavé jsou také úryvký z knihy Miseriin návrat. Kniha sice patří spíše do kategorie thriller ale i tak patří podle mě mezi to nejlepší co Král hororu napsal.

90%

Juan
5.5.2004, 15:50
Kniha Misery   
TOtální nářezKNIHY

Než jsem se dostal k téhle knize, měl jsem od S.K. přečteno už několik knih a TO je zřejmně to mejlepší co jsem zatím četl (asi i co přečtu).TO má neuvěritelnou atmosféru a s hlavními postavami jsem se natolik sžil, že jsem při posledních kapitolách skoro brečel. TO je skvělý příběh, který mapsal opravdový mistr svého řemesla a tak vznikla kniha, kterou bych se nebál označit za stěžejní dílo moderního hororu. Jestliže označíne Kinga za krále moderního hororu, pak TO představuje nejvzácnější drahokam v jeho bohaté pokladnici skvělých, výborných a dobrých knih.

100%

Juan
5.5.2004, 15:22
Kniha To   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Výborný THRILLER
TOtální nářez

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena