Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
BeeSee
pavučina průměruFILMY

Ne, že bych tento film považoval za úplně blbý, ale prostě některé věci asi nejdou efektivně natočit. Bohužel! Film má spád, ale pro mě místy vyznívá spíš k pousmání než k pocitu strachu. Pavučinu snů je dobré mít, prože ty fakt špatné sny nikdo moc nechce, ale mám pocit, že tvůrci tohoto snímku měli hodně špatné spaní. Filmové provedení mi moc zavání průměrem, sice dobrým průměrem, ale pořád jen průmerem!

60%

BeeSee
1.6.2005, 16:31
Film Pavučina snů   
dost dobrý thriller!FILMY

Mám rád Johnnyho Deepa a mám rád Stephena Kinga, takže by se sloučení těchto dvou mělo rovnat zásahu do černého, ne? Jak to tak bývá, pravda je někde uprostřed...film má sice spád, ale hodně předvidatelný děj a Johnyho Deepa jsem viděl mnohokrát zahrát i lépe. Hodně mým kamarádům se tento snímek nelíbil a já sám vlastně nevím, jsem trošku na rozpacích. Dám 80%, ale jistý si tím nejsem. On totiž spisovatel s velkými problémy tady již párkrát byl, že? Možná staré koště dobře mete, ale opakovaný vtip není už vtipem........rozhodně pro toho kdo ho vypráví.......takže jenom protože mám ty dva pány dost rád.........80%

80%

BeeSee
1.6.2005, 16:23
Film Tajemné okno   
nejlepší z nejlepšíchFILMY

Tenhle film nemá prostě chybu! Není nic lepšího co by bylo natočeno pole Stephena Kinga a celkově asi toho taky asi moc nebude! Tentokrát měli tvůrci správnou ruku, protože předloha není takový bestseller jako npř. To, ale o to víc s tímto dílkem vyhráli! Tom Hanks podává jedinečný výkon a ostatní herci nezůstavájí pozadu! Mám doma potkana, ale asi bych byl v šoku kdyby mě přežil :-)) bohužel jenom 100% :-)))

100%

BeeSee
1.6.2005, 16:15
Film Zelená míle   
kde je hranice vkusu??FILMY

Katastrofa, co dodat?? Musím napsat alespoň 160 znaků, ale to je asi pro tento film škoda, ne? Pokud má film čtverku pětku......je to v 95% kalamita!! Tak co ještě, kdo´se na to dívat nemusí, ať se na to raději nedívá!!

10%

BeeSee
1.6.2005, 16:01
Film Děti kukuřice VI   
něco by se točit asi nemuseloFILMY

Katastrofa, co dodat?? Musím napsat alespoň 160 znaků, ale to je asi pro tento film škoda, ne? Pokud má film čtverku pětku......je to v 95% kalamita!! Tak co ještě, kdo´se na to dívat nemusí, ať se na to raději nedívá!!

10%

BeeSee
1.6.2005, 15:54
Film Děti kukuřice V   
  1 | 2 | 3 | 4    Nejstarší /Celkem stran: 4
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
pavučina průměru
dost dobrý thriller!
nejlepší z nejlepších
kde je hranice vkusu??
něco by se točit asi nemuselo

1 | 2 | 3 | 4
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena