Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Radovan Urban
3x a dostKNIHY

Asi to vypadá, že TO budu číst každé 3 roky. Zatím vedlo svědectví, které jsem také přečetl 2x. Ale TO mě opět dostane, už to vím. Už se na mě z tý police šklebí a já se chystám se na něj vrhnout.

100%

Radovan Urban
11.5.2004, 11:22
Kniha To   
Mě se to náhodou líbiloKNIHY

Právě prot, že člověk vlastně ví co očekávat. Jen je zvědavý na to, jak to dopadne v podání Kinga. Když jdu na akčňárnu do kina, taky vím co čekat a jak to asi dopadne, ale prostě mě zajímá to zpracování a provedení a prostě se chci bavit.

80%

Radovan Urban
11.5.2004, 11:10
Kniha Období vlkodlaka   
V angličntiněKNIHY

Koupil jsem si originál Noční směny v angličtině na dovolený v Londýně. Přeložil jsem všechno, ale nejsem natolik dobrý, abych během "překladu" vnímal i děj. Tak jsem si pořídil českou verzi a až poté četl tu anglickou. Bylo velice zajímavé sledovat co a jak se překládá a jako čvičení z angliny to bylo super. Nicméně podruhé už bych si origoš nekoupil. Jinak povídky jsou bezva, ostatně skoro jako všechny, které King vydal.

100%

Radovan Urban
11.5.2004, 10:45
Kniha Noční směna   
BohuželKNIHY

Bohužel musím říct, že jsem zklamaný. Úvod který jsem slupnul v knihkupectví mě nadchnul a už jsem mazal domů číst. Ale po dočtení knihy jsem zjistil že jde o pravý opak Jízdy na střele. Jízda se mi zdá jako román zhuštěný do povídky. Buick je naopak povídka roztahaná do románu, takže občas jsem měl nutkání přeskočit tak 10-20 stran, aby se už konečně něco dělo. Taky některé faktické věci se mi zdály trochu přitažené za vlasy.

50%

Radovan Urban
19.1.2004, 13:17
Kniha Z buicku 8   
SkvěléKNIHY

Výborná povídka, kterou jsem slupnul jak malinu. Dobře provázaný děj a výborný popis míst. Opravdu napínavé a strašidelné. Dá se říct že je to taková minimalistická verze románu. Našel jsem tam vše co v jiných kingových knihách. Doporučuji.

100%

Radovan Urban
19.1.2004, 13:13
Kniha Jízda na Střele   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
3x a dost
Mě se to náhodou líbilo
V angličntině
Bohužel
Skvělé

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena