Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Myšák
Kingův "Divoký Západ"KNIHY

Nejlepší vánoční dárek je kniha od Kinga a když je to ještě ke všemu pokračování Temné věže,nemá to chybu.
Někteří čtenáři na těchto stránkách vyjadřují zklamání nad Vlky z Cally.Je to možná tím, že tento díl je přehlednější,jednodušší a "klidnější" než předcházející.To mu ale podle mého vůbec neubírá na kvalitě.Působí na mě, jako by si naši pistolníci na chvilku odskočili z cesty k Temné věži,během této "přestávky" se vypořádaly s Vlky a v dalším dílu se opět vrátí k tomu, co je jejich hlavním posláním.Nerozčilujte se, já jsem pochopila úlohu Vlků a dvojenců v tomto skvělém Příběhu.Jen tempo a plynutí této části ve mně vyvolaly tento pocit.
I já jsem měla před očima hrdiny westernových příběhů a protože všichni čteme doslovy a autorovy poznámky, víme, že to přesně tak mělo být.
Závěrem ještě jeden možná trochu ujetý dotaz? Taky vám(alespoň někomu) tento příběh voní?(myslím opravdový čichový vjem).

90%

Myšák
7.1.2005, 21:41
Kniha Temná věž V: Vlci z Cally   
Já jsem NedKNIHY

Během čtení této knihy jsem procházela různými fázemi. Očekávání, napětí, netrpělivost,vztek rozčarování a téměř před koncem údiv a poznání:to já sedím celou tu dobu na kuřácké lavičce a poslouchám příběh bez pointy, to ve mně se střídají všechny Nedovy pocity, to já jsem Ned.A tak nakonec přišlo i smíření se se skutečností, že se mi (stejně jako Nedovi) nedostane žádného vysvětlení, ale jednou, možná, snad...
Tato kniha se určitě nezařadí mezi mé favority,ale jsem přesvědčena, že mě King(jako téměř pokaždé)dostal tam, kam chtěl.

60%

Myšák
12.5.2004, 14:12
Kniha Z buicku 8   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Kingův "Divoký Západ"
Já jsem Ned

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena