Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Jana Šabatová
strachKNIHY

Strach se rozlézá lesem. Něco se pomalu vkrádá do nitra člověka a ovládá ho to. Podivný mech se rozlézá všude kolem. V lidech parazitují nebezpečné potvory. Noční můry se najednou stávají skutečností. Kdo přežije a kdo podlehne v zápasu o život? Pavučina snů již zase napřahuje svoje vlákna, aby vás do nich chytila. BOJTE SE!

70%

Jana Šabatová
4.4.2004, 14:24
Kniha Pavučina snů   
LesKNIHY

Les je temný a osamělé dítě kráčí bojácně po sotva znatelné pěšince, kam ho jeho cesta zavede? Proč je nejlepší jedlá rostlina v okolí postříkaná krví zabitého zvířete? Co se ukrývá v temnotě lesa? Vyvázne holčička vůbec živá? Čtěte a dozvíte se odpovědi na tyto otázky!

90%

Jana Šabatová
4.4.2004, 14:20
Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona   
To!!!KNIHY

Horor To jsem přečetla jako svou první knihu od Stephena Kinga a považuji ji za ten nejlepší horor jaký byl kdy napsán. Od knihy se prakticky nejde odtrhnout, protože napínavě hororové líčení vás absolutně strhne. Netradiční střídání časů v knize je velmi náročné na pozornost, kterou však ani na chvilinku od této knihy neodtrhnete. Přestože má kniha přes 1000 stran dá se přečíst za velmi krátkou dobu. Jediná věc kterou bych možná vytkla je, že na konci ukázal Stephen King pravou podobu To. Řekla bych, že kdybychom se nedozvěděli jak skutečně vypadá bylo by to ještě strhující...Jak je u Kinga obvyklé vyžívá se jak v líčení věcí nesmírně drastických, tak ve věcích ze sexuálního života hrdinů, takže se doporučuje moc neukazovat knihu rodičům. :-)

100%

Jana Šabatová
4.4.2004, 14:16
Kniha To   
Řbitov zvířátekKNIHY

Kdo nečetl ještě Řbitov zvířátek, tak ať spěchá do nejbližší knihovny a nebo si to honem honem od někoho půjčí. V knize se objevuje další realistický Kingovský zvuk a to káááá gáááá a zkuste si to někdy představit v noci v lese :-) Popis oživlého kocoura je velmi zajímavý myslím, že takové zviřátko bych rovnou vykopla na ulici, aby ho to auto přejelo ještě jednou... Když se hlavní hrdina v noci vypravoval zaklínala jsem ho, hypnotizovala jsem a zaříkávala jsem ho ať není hloupý a nechodí tam, budou jenom další problémy. No a ono to nepomohlo (ono to bude aso proto, že už to bylo jednou napsané, že?) No myslím, že této knížce dát nižší hodnocení než devadesát procent je zvrhlost :-)

90%

Jana Šabatová
2.4.2004, 19:45
Kniha Řbitov zviřátek   
ChristinaKNIHY

Hu no tak tohle je teprve velmi zdařilá kniha...Bála jsem se u ní tak, že jsem potom odmítala nějakou dobu na sednout do našeho malého fiatka, aby náhodou taky neměl s naší milou, krásnou a vražednou Christinou také něco společného...Ale kdo to četl, ví, že příběh svým koncem ještě nekončí...

80%

Jana Šabatová
2.4.2004, 19:36
Kniha Christina   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
strach
Les
To!!!
Řbitov zvířátek
Christina

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena