Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Michal Medvid
Dost dobryKNIHY

Výborná kniha moc se mi líbila.od začátku mě zaujala.doufám, že ostatní díly temné věže budou stejně dobre, ba i lepší.Stephen King ví jak čtenáře upoutat.druhy dil temne veze nikdo moc kladně nehodnotil,ale me se moc libil.

80%

Michal Medvid
28.12.2005, 15:42
Kniha Temná věž II: Tři vyvolení   
PohodaKNIHY

Zaujal mě už titul knihy.Hned jsem si pomyslel tak tohle bude zážitek a taky byl, stránky ubíhali ajá jsem byůl za tři dny na konci opravdu krasa. Všem vřele doporučuji... :o))))

90%

Michal Medvid
21.4.2004, 18:31
Kniha Prokletí Salemu   
Mistrovské díloKNIHY

Nádhera, nádhera, nádhera, nádhera-nic jiného nejde říct o tak krásném a rozsáhlém díle.Po zakoupení této knihy jsem měl menší obavy. Bál jsem se 1060 stránek to bude roztahaný, nudný.Ale opak byl pravdou strhující, napínavá a NÁDHERNÁ kniha. všem ji doporučuji.Protože co PAN KING dokázal TO je nádhera."Všichni se při čtení této knihy budete vznášet" Proto bych nejraději dal 110% :o)))

100%

Michal Medvid
18.4.2004, 11:09
Kniha To   
Královská knihaKNIHY

Je to úchvatná kniha, kterou jsem přečetl za dva večery. Začalo to tím, že jsem ležel nemocný v postely a přemíšlel co číst v knihovně mě upoutal titulek MISERY vzpoměl jsem si na film, který mě moc nenadchl a doufal-kniha bude lepší a pravda pravdoucí.Unesly mě již první stránky a nemohl jsem se od ní odpoutat, posledních 40 stránek jsem přečetl jedním dechem :o)Moc mě mrzelo že už je konec. Všem tuto knihu vřele doporučuju. Dnes jsem přišel na internet a hledal další knihy od SK a našel jsem tuto supr stránku. Až dopíšu tuto recenzy skočím do auta a jedu do knihkupectví pro další díla hlavně pro TO.
King je king-to sedí.
Všem doporučuju ať se zvednou od svého PC a jdou si sehnat něco od Krále :o)))))))))

100%

Michal Medvid
14.3.2004, 15:48
Kniha Misery   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Dost dobry
Pohoda
Mistrovské dílo
Královská kniha

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena