Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
marfushak
...psát a čístKNIHY

...to je skoro vše co prý potřebujeme:)A jeste talent jako SK.Knihu prave docitam a jsem ji nadsen,prolinacka rad a pak zas lehce naneseny zivotopis,proste bašta.Ja si do textu i čmářu a myslím že pár rad už mi pomohlo.A nejen pro psaní, například budu dávat pozor, čím si v lese vytřu zadek:)))

90%

marfushak
5.4.2004, 21:49
Kniha O psaní: Memoáry o řemesle   
...takFILMY

...tenhle film i diky obsazeni je NEJ co bylo natoceno dle SK.Jeste tak muze konkurovat Shawshank ale ne moc. Nad Johnem C.,obrovitym cernochem s neuveritelne velkym srdcem a postavou jsem vazne zabrecel. Sqele nacasovany dej,uzasny strih,nemam co bych dodal. Po premiere muj jasny film roku:)

100%

marfushak
24.3.2004, 21:33
Film Zelená míle   
...DoloresKNIHY

...byla ctena mou malickosti v mezidobi a uz pri jejim cteni jsem vybiral hlavni predstavitelku. Nechci se stavet do role genia ale Kathy Batesova byla moje jasna volby aniz jsem vedel kdo to hrat bude.Kniha a film nebyly nejlepsim z Kingovy tvorby ale zatim krom Nespavosti jsem zhltal vse co se mi dostalo do ruky,takze pjenkny:)

60%

marfushak
24.3.2004, 21:27
Kniha Dolores Claibornová   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
...psát a číst
...tak
...Dolores

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena