Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Danda
Nezbytná věc!KNIHY

Ze všech knih co jsem od Kinga stačil přečíst,se mi tato zdá jako třetí nej..(po "TO" a "SVĚDECTVÍ").Skvěle je rozvíjeno stupňující se napětí a apokalypsa na konci je opravdu strhující.Stejný začátek i konec ("Neviděl jsem Vás už někde?....") je také dokonalý.Musím souhlasit s předchozí recenzí:Je to prostě nezbytná věc!!

100%

Danda
6.11.2001, 20:39
Kniha Nezbytné věci   
Sci-fi TommyknockeřiKNIHY

Pokud máte rádi sci-fi,tak pro vás je hodnocení určitě 10 z 10.Začátek knihy je dobrý rozjezd,ale když se dostanete k tomu lepšímu,děj se střihne a vy se musíte překousat asi 100 stránek "normál" příběhu,ale za ten zbytek to stojí.Skvěle vylíčená psychická i tělesná přeměna nejen Bobbi,ale i mnoha dalších obyvatel města.SUPER i když nemám moc rád sci-fi.

90%

Danda
6.11.2001, 20:36
Kniha Tommyknockeři   
Díky KinguKNIHY

Nemám slov.Když se mi kniha dostala do ruk,kvůli její délce trvalo dloouho než jsem se do ní pustil.Ale při přečtení prvních 30 stránek jsem už prostě nemohl odejít.Ještě dlouho budu mít v paměti Pennywisova slova:"Chceš balonek?Vznáší se.Všichni se tady vznášíme.A ty budeš taky...."Lepší knížku jsem nečetl a určitě taky už nebudu číst pokud S.KING nenapíše nějaký další trhák.Doufám,že jo!Díky Kingu.Jsi KING!!

100%

Danda
6.11.2001, 20:29
Kniha To   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Nezbytná věc!
Sci-fi Tommyknockeři
Díky Kingu

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena