Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Gabriela Schovancová
dalsi vyborny kousekKNIHY

Souhlasim s obema predchozimi recenzemi, to dilo je perfektne ctive a clovek se proste nemuze nevcitit do pocitu Blaze od zacatku do konce. Jako vzdy, klobou dolu!!

100%

Gabriela Schovancová
17.10.2008, 13:08
Kniha Blaze   
Duma KeyKNIHY

Po nehode na stavbe, kdy prijde o ruku i o zenu, se Edgar Freemantle odstehuje z Minesoty na Floridu, aby zde podstoupil neco, co psychologove popisuji jako "zemepisnou lecbu". Znovu nalezne vasen k malovani a zjistuje, ze je v tom velmi dobry, ale zaroven, ze jeho obrazy maji jaksi neco navic. Na Duma Key take nachzi nove pratelstvi s Wiremanem, spriznenou dusi, hledajici zde utociste jako spravce domu pani Elizabeth Eastlake. Elizabetina minulost take zahrnuje bolestive vzpominky, ktere se znovu probouzeji a spojuji tyto hrdiny, aby spolecne celili dabelske bytosti jmenem Perse. Tato knizka mne pohltila od prvnich stranek a i kdyz se nazory na jeji konec rozchazeji, mne se libila takova, jaka je. Zaujala mne o to vic, ze na mne i pres zucastnenou nadpozemskou silu pusobila nadmerne ralisticky.

100%

Gabriela Schovancová
12.8.2008, 14:53
Kniha Ostrov Duma Key   
Kvalitní sbírkaKNIHY

Dle mého názoru povedeně sestavená sbírka velmi dobrých i průměrných povídek. Čte se jedním dechem, vřele doporučuji! Hlavně kuřákům!:) Své si zde najdou i milovníci Rolanda. Na pitevní sál nezapomenete!

90%

Gabriela Schovancová
17.4.2005, 16:46
Kniha Všechno je definitivní   
Nestopovat! :)KNIHY

Perfektní příběh, četla jsem ho z počítače i v knižní verzi a je to prostě - jako vždy - neskutečné! Zjistila jsem, že existuje i filmová verze, ale zatím jsem ji neviděla, tak jsem zvědavá, jestli je alespoň zdaleka tak dobrá, jako ta napsaná!

100%

Gabriela Schovancová
17.4.2005, 16:35
Kniha Jízda na Střele   
vlciKNIHY

Knížka mě velmi zaujala. Přečtenou jsem ji měla během čtyř dní a mrzí mě, že jsem celou Temnou věž přečetla teď během necelého půl roku a na poslední dva díly si budu muset ještě počkat. Roland a jeho ka-tet mě uchvátilo šíleným způsobem. Je to úžasná fantazie a tvořivost, co King má!Více slov by už byla óda!!!!:) Doporučuji Temnou věž.

100%

Gabriela Schovancová
7.2.2005, 15:34
Kniha Temná věž V: Vlci z Cally   
  1 | 2 | 3    Nejstarší /Celkem stran: 3
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
dalsi vyborny kousek
Duma Key
Kvalitní sbírka
Nestopovat! :)
vlci

1 | 2 | 3
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena