Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Daniel Maroušek
TommyknockeřiKNIHY

U této Kingovy knihy chválím nejen opět skvělé zpracování, ale především nápad. Uznejte sami, koho by napadlo psát o zapomenuté vesmírné lodi, která fyzicky i psychicky mění obyvatele v její blízkosti? Myslím, že na této knize se Stephen opravdu co se týče fantazie vyřádil a výsledek stojí za to.

90%

Daniel Maroušek
6.7.2003, 03:03
Kniha Tommyknockeři   
Řbitov zviřátekKNIHY

Myslím, že tato kniha se dá pojmenovat jako typické Kingovo dílo - Stephen zde pozvolna zvyšuje napětí a s každou další přečtenou stránkou se vám více a více tají dech. Nakonec se nemůžete od knihy odtrhnout, protože prostě chcete vědět, jaký hrůzunahánějící závěr pro nás tentokrát Stephen připravil..... A v případě Řbitova zviřátek mne King nezklalmal. Skvělá knížka, i když jsem hodnotil "jen" 9 body. Přeci jenom jsem se u jiných Kingových knih bál víc.....

90%

Daniel Maroušek
6.7.2003, 02:54
Kniha Řbitov zviřátek   
Moje první knihaKNIHY

Misery byla moje úplně první kniha, kterou jsem od Kingy přečetl - a musím říct, že od té doby v podstatě nečtu nic jiného než Stephenovi knihy. Kniha mne naprosto zaujala už od první strany a bál jsem se u ní až do úplného konce. King zde velice přesně vylíčil pocit marného vzdoru a strachu, kterým Paul Sheldon trpěl a Annie Wilkesová je ten typ blázna, který je podle mého gusta. Ještě teď, když si představuju svištící sekyru nad nohou Paula Sheldona, běhá mí mráz po zádech. Knihu vřele doporučuji, opravdu velmi podařená kniha, jak jsme si ovšem už u Stephena zvykli :-)

100%

Daniel Maroušek
1.6.2002, 20:58
Kniha Misery   
Naprosto úchvatnéKNIHY

Vynikající knížka! Atmosféra zvyšujícího se napětí a strachu mne naprosto uchvátila. Už v první polovině knihy se mi začínal tajit dech a atmosféra hrůzy naplno propukla ve druhé polovině knihy, aby nakonec vyvrcholila nervydrásajícím závěrem. Jedna z nejlepších Kingových knih a že jich není málo :-)

100%

Daniel Maroušek
1.6.2002, 19:16
Kniha Osvícení   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Tommyknockeři
Řbitov zviřátek
Moje první kniha
Naprosto úchvatné

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena