Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Daniel Max
Tajemné oknoFILMY

Co na začátek? Možná pár faktorů, které by byly schopny ovlivnit mé hodnocení 1. Novelu jsem nečetl. 2. Na filmu jsem byl se svojí dívkou, takže jsem nebyl zcela ve střehu celou dobu:) Ale teď už k filmu. Herecké obsazení je podle mě brilantní. Johny Deph je opravdu "pan herc" a oscara za Piráty měl určitě dostat. Pokud jsem si dobře všiml, tak nechybí skoro na žádném záběru a snad celý film sledujeme jenom jeho. Ostatní herci - hlavně představitel Johna Shootera odvedli svoji práci také velmi dobře a v podstatě jim není co vytknout. Atmosféra filmu je podmanivá a vtíravá a brzo si vás podmaní. No, ale aby nebylo jenom toho chválení. Je tady také jedna věc, které za ostatními tak trochu pokulhává. A tou je kupodivu příběh. Nevím proč, ale prostě se mi zdál tak nějak málo "bohatý" a to v tom smyslu, že prostě bylo vidět, že se jedná jenom o povídku. Na druhou stranu, to co měli autoři k dispozici zpracovali opravdu výborně. Dávám 80% a všem film vřele doporučuji.

80%

Daniel Max
23.5.2004, 09:56
Film Tajemné okno   
Děti kukuřice 666FILMY

No, tak se mi konečně podařilo schlédnout tenhle úžasný den. Jelikož jsem už před tím viděl 4. díl a docela se mi líbil(teda první půlka. Ta byla fakt dobrá. Ale konec byl opravdu ubohý. I když jsem vůbec nechápal, co měl společného s Kingovou povídkou), čekal jsem něco i od šestky. No, teď můžu opravdu říct, že opravdu nevím, o čem to vlastně mělo býta kam se vlastně poděl příběh, který King uvedl ve své povídce. Scény na sebe navazují bez větší logiky a jenom napomáhají v dezorientaci v už tak zmateném příběhu. Autoři se celou dobu snaží o typickou atmosféru nabuzující práci skamerou - střídání úhlů a podobně, čímž jenom vnáší další zmatek do už tak pomateného filmu. A jestli se budete bát, tak mi napište. Budu se vám smát:)

30%

Daniel Max
17.5.2004, 18:46
Film Děti kukuřice VI   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Tajemné okno
Děti kukuřice 666

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena