Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
pavel bambas
PULSEKNIHY

Tak jsem to dočetl a můžu říct, že jsem nadšen. Možná je to tím, že můj půst po Mistrovi byl velký, ale to si nemyslím. Už ten začátek knihy, kde se s tim Stephen teda vůbec nemazlí, je úžasný. S tím, že postavy nejsou zas až tak propracovány, jak už tady někdo přede mnou zmínil, si dovolím nesouhlasit. Např malý Jordan je skvělý a Otrhanec, mimochodem můj favorit, jakbysmet. Nebudu se tady rozepisovat o ději, protože to nemám rád. Jak tady nějaký(á) kolega, či kolegyně napověděl(a), že Clay kluka nenašel, nevím jak se na to přišlo, ikdyž záleží z jakého úhlu pohledu to je vnímáno. Každopádně konec je tak jak má být, každý ať si vezme co chce. Radši končím, bo jsem se nějak rozkecal:-) a napovídám. Knihu samozřejmě vřele doporučuju. P.S.: Nesrovnávejte pořád nové díla z "To" apod., je to ptákovina. Každý má "vrchol" jenom jednou, což "To" bezesporu je.

90%

pavel bambas
16.1.2007, 17:40
Kniha Puls   
Z jiného soudkuKNIHY

Tak tohle je opravdu z jiného soudku mistra Kinga. Není to typický horor a určitě to tak neodsýpá jako jiné výplody Krále hororu, ale můžu vám říct, že tuto knihu jsem si opravdu vychutnal. Věru mistrovské dílo. Kde on na ty nápady chodí, to bych chtěl vědět.

100%

pavel bambas
16.1.2006, 12:41
Kniha Nespavost   
KLOBOUK DOLUKNIHY

Tak to je pekne nechutna zalezitost. To jak se premenil (a podivne zapachal:-)) ) kocour jsem jeste zvladl, ale jak Mistr odstranil a pak znetvoril toho kluka mi ten rohlik se salamem prestal chutnat. Pekna zalezitost.
Nasledna husi kuze byla velmi prijemna.

100%

pavel bambas
26.11.2004, 18:22
Kniha Řbitov zviřátek   
holt kingKNIHY

To snad neni mozne. Jak jsem cetl tohle dilo tak uz jsem postupne a jiste zacal proklinat mistra. To co dava hrdinovi na vyber je naprosto zdrcujici. Nechtel bych byt v jeho kuzi. Dokonce neni jasne jestli to je vubec kladny hrdina co vy, na to? Po jeho rozhodnuti jsem si rikal " Ty jsi pekny sobec",Ale co bych udelal ja na jeho Miste? ...... Urcite bych ZESILEL.

90%

pavel bambas
26.11.2004, 18:15
Kniha Jízda na Střele   
prvotřídní dílkoKNIHY

Tak todle je naprosta špička Kingovy tvořivosti. Perfektní příběh o zmanipulovatelnosti lidi. Kde on na ty nápady chodí, to by mě opravdu zajímalo. Vřele doporučuju všem co chcou vědět co je za hranici šílenství :-)).

P.S.: Deset procent dávám dolů za to, že se mi zdá konec až moc přehnaný. Víc reality by bylo lepší.
Toť ovšem můj názor.

90%

pavel bambas
10.11.2004, 19:28
Kniha Nezbytné věci   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
PULSE
Z jiného soudku
KLOBOUK DOLU
holt king
prvotřídní dílko

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena