Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Ronnie
Běžící mužFILMY

Po přečtení knihy Běžící muž jsem hned chtěla vydět jeho filmové zpracování, protože příběh samotný mě velmi zaujal. Byla jsem zvědavá na scénu z letadla, kde hlavnímu hrdinovi lezou střeva z břicha apod. , ale film mě velmi zklamal. Našla bych jen několik málo věcí, které má s knihou společného. Vím, že někdy není na škodu udělat "pár" změn, ale co je moc to je příliš. Film mi přišel moc jednoduchý a prostý, jako Arnold, proto dávám jen 40%.

40%

Ronnie
8.11.2004, 19:44
Film Běžící muž   
Proč???FILMY

Právě jsem zkoukla fil Skryté okno a můžu říct, že byl fakt skvělý. Myslím, že už tady o filmu bylo dost napsáno a nejlepší je stejně se na něj podívat.
Povídku jsem četla, takže jsem veděla o co jde, ale ten konec mě dostal. Zírala jsem s otevřenou pusou a nemohla tomu uvěřit. Konec byl podle mého názoru (promiňte pane Kingu) mnhome mnohem lepší než v povídce. Mám jen jednu otázku: Proč to King nenapsal takhle????

100%

Ronnie
27.10.2004, 09:16
Film Tajemné okno   
Moc čtivéKNIHY

Zelená míle je na první pohled bez záhady a někdo by řekl, že je jen o bachařích a odsouzencích na smrt. Ale opak je pravdou, postupné vypátrání schopností jednoho z vězňů a jeho nespravedlivé odsouzení na smrt muselo pohnout i s kdejakým otrlým člověkem. Kniha je rozdělena na několik částí, které vycházeli postupně, takže nikdo nemohl přeskočit stránky aby se dozvěděl konec. Je to fakt skvělá kniha. Její sfilmování je také velmi povedené.

90%

Ronnie
21.5.2004, 18:40
Kniha Zelená míle   
Jedna z nejKNIHY

Ano je to tak, podle mě je tato knížka jedna z nejlepších od Kinga. Alespoň pro mě patří určitš do top ten. Je to skvělý příběh, kde se vlastně rozhoduje, jestli chcete svého blízkého zpět ikdyž bude jiný, pozměněný...
Je to děsivá knížka, která vás nenechá spát. Film natočen podle této knížky se mi také líbil a musím říct, že se vářně povedl. Kdo nečetl tuto knihu, tak nečetl ještě nic.

90%

Ronnie
21.5.2004, 18:35
Kniha Řbitov zviřátek   
TalismanKNIHY

Je to sice pěkně tlustá knížka (na To ale nemá:)), ale stojí za to. Velice zajímavý příběh, kde se vyskytují nejrůznější postavy i situace, které by nikdo nečekal. Tuto knihu jsem četla o prázdninách a myslela jsem bůhví jak dlouho jí nebudu číst, ale vtáhlo mě to do děje a já nemohla přestat. Je to fak dobrá knížka, co se dá jiného čekat od spolupráce King a Straub, že?

80%

Ronnie
20.5.2004, 21:28
Kniha Talisman   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Běžící muž
Proč???
Moc čtivé
Jedna z nej
Talisman

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena