Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Lucka Haštabová
tři vyvoleníKNIHY

Po dost nezáživném prvním díle jsem byla naprosto unešená tím druhým. Je skvělý jak humroidi tak výběr jeho společníků. Myslím,že je to mooooc povedený. Pro mě je nejlepší část, když je v hlavě Eddieho ta mi přijde naprosto dokonale vymyšlená. Ted začínám pustiny a jsem zvědavá jestli budou taky tak dobrý

90%

Lucka Haštabová
31.8.2004, 13:25
Kniha Temná věž II: Tři vyvolení   
....TOKNIHY

Myslím, že je nejkrásnější a nejpropracovanější temnej příběh jakej sem kdy cetla. Tu knížku jsem vzala do ruky a už nepustila...další týden jsem vždy koukala za sebe jestli tam neuvidím Pennywise ..a tak to má u správného hororu být!

100%

Lucka Haštabová
29.8.2004, 12:04
Kniha To   
PistolníkKNIHY

Musím říct že to byla celkově nejslabší knížka kterou jsem od Kinga četla...celkem hezká ale u Kinga jsem zvyklá na strhující příběh, temno atd...to Pistolník neměl...jen zdlouhavý příběh, který stále nedával smysl ..ted se chystam na tři vyvolení uvidím jestli to bude lepší.

50%

Lucka Haštabová
29.8.2004, 11:57
Kniha Temná věž: Pistolník   
Nezbytné věciKNIHY

Kniha Nezbytné věci je naprosto skvělá jak nápad tak zpracování sednete si čtete a čtete dokud není konec patří mezi jeho nejzdařilejší knížky.četla jsem jí mezi prvními a od té doby jsem přečetla od Kinga téměř vše. Vřele doporučuji každému.

90%

Lucka Haštabová
26.8.2004, 17:56
Kniha Nezbytné věci   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
tři vyvolení
....TO
Pistolník
Nezbytné věci

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena