Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Jana Poláčková
Nic mocFILMY

Ač jsou obě předchozí recenze veskrze pozitivní, moje pocity z tohoto filmu takové nebyly. Moc se mi líbila první polovina příběhu, ovšem konec už tak dobrý nebyl. Ve filmovém zpracování je spousta klišé a mnoho rádoby děsivých scén. Ve finále se mi dokonce podařilo usnout!

50%

Jana Poláčková
16.2.2004, 19:04
Film Dům v růžích   
Kniha lepší než filmKNIHY

Už od svého dětství jsem nadšenou obdivovatelkou Kinga. Loni se mi dostalo do rukou Osvícení, které jsem doslova "zhltla" během necelých dvou dnů. Dokonce jsem zůstala vzhůru do čtyř hodin do rána, jen abych věděla, jak to skončí. Od té doby tuto knihu každému doporučuji. Určitým zklamáním pro mne ale byl film. Jack Nicholson byl skvělý, hotel vypadal úplně stejně jak v mých představách, jenže NĚCO tomu prostě chybělo. Něco, co je v knize přítomno na každé stránce. Divák, který knihu nečetl neví, proč se postavy chovají právě tak jak se chovají.V knize je rozmazána hranice reality a fantazie a my nejsme schopni rozlišit, nakolik je to, co se odehrává ve vysokohorském hotelu opravdové a nakolik jsou všechny nadpřirozené jevy výplody šíleného mozku. Kniha je podle mého názoru dokonalost sama.

100%

Jana Poláčková
21.6.2003, 18:13
Kniha Osvícení   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Nic moc
Kniha lepší než film

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena