Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
echidna
Dračí OčiKNIHY

Tak nevím jestli je chyba ve mě. Tu knihu jsem přečetl, ale vůbec mě nevzala. Čte se to sice pohodově, ale děj mě nevzal. Prostě atmosféra kde nic tu nic. Možná to stačilo Naomi, ale já jsem čekal něco více, o dost více. Přijde mi to ještě horší než Geraldova Hra, a to jsem myslel že už nic horšího od Kinga neuvidím.

50%

echidna
14.1.2005, 08:48
Kniha Dračí oči   
Vlci z CallyKNIHY

Tak jsem to dočetl a nevím jestli se mi to líbilo stejně jako předchozí díl. Přišlo mi to poněkud delší a pomalejší dějově. Super je že mám i Prokletí Salemu, tak vím kdo byl a je Callahan. Super je tajemství kolem Vlků, super je důvod proč potřebujou děti, super je vědět kdo jsou bořitelé (Srdce v Atlantidě), super je otevřený konec. Ale přesto mi to přišlo, že jsem se bavil méně než jsem očekával....

90%

echidna
31.12.2004, 13:56
Kniha Temná věž V: Vlci z Cally   
Echidna, který má rád KingaKNIHY

Jedna ze tří mých "nejslabších" knih od Kinga. Není to vyloženě špatné, ale nevím, nebál jsem se u toho, a rozhodně jsem to nehltal jako jiné jeho knihy. Po přečtení mi bylo jasné že tuto knihu nebudu opětovně číst dlouhou dobu. Tohle si přečíst jako jeho první knihu, tak jsem se na Kinga vykašlal :-)

70%

echidna
22.11.2004, 22:16
Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona   
Příběh jedné láskyKNIHY

Jednoznačně pro mě nejlepší Kingova kniha. A to nepočítám jen Temnou Věž, ale celkovou tvorbu. Příběh a svět Rolandova mládí, Mejis, Susan, Pád, člověk to čte a chce tam být, chce v té době uvíznout navěky. Taky jediná kniha kdy jsem brečel jak Želva, poté co Susan upálili. V tu chvíli jsem si přál aby ty stránky tam nebyli, aby to tak nekončilo... Po přečtení jsem na tu knihu ještě dlouho tupě koukal... Prostě jednička Kingovy tvorby. Četl jsem to už 4x.

100%

echidna
22.11.2004, 22:07
Kniha Temná věž IV: Čaroděj a sklo   
ScifiKNIHY

Ačkoliv jsem od Kinga Scifi nečekal, opět to podal skvěle. Kniha mi nepřišla táhlá a místy nudná, jak jsem tu četl, ale velmi chytlavá. Konec je opět ve velkém stylu (narozdíl od stejnojmeného filmu, kde opět spackali co se dalo), ačkoliv Bobbi si možná nezasloužila zařvat :-) Na druhou stanu, jsou Kingovky které si čtu víckrát celkem častěji než tato. Na "To", nebo na "Prokletí Salemu" tato kniha nemá.

80%

echidna
22.11.2004, 21:53
Kniha Tommyknockeři   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Dračí Oči
Vlci z Cally
Echidna, který má rád Kinga
Příběh jedné lásky
Scifi

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena