Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
dr.film
Pohádka ???KNIHY

Nevím jestli to King opravdu myslí vážně,když tuto knihu řadí do žánrů pohádek.Král si tahá z nosu holubi a pojídá je,krvaví katův špalek,zmrzlá těla ohryzaná od vlků a spousty podobných "Kingovin".Jestli to četl své dceří Naomi před spaním (právě jí tuto knihu věnoval) tak potěž pánbůh.Je to spíše pohodové čtení pro dospělé nic víc.

50%

dr.film
7.2.2004, 17:27
Kniha Dračí oči   
KlenotKNIHY

V Kingově tvorbě opravdický klenot,už sama atmosféra knihy, kdy autor dokázal jen ze dvou postav vyždímat tolik zvratů ,napětí a zábavy je geniální.Na knize jsem nenašel vůbec zádnou výtku,je to pěkné,zábavné ale místy vás může hodně zamrazit v zádech a není k tomu vůbec zapotřebí jakého koliv "bubáka" ( jak to má King bohužel často ve zvyku ) ne to opravdu ne někdy k tomu postačí jedna "mírně" šílená zdravotnice ...

100%

dr.film
11.1.2004, 15:43
Kniha Misery   
ZklamáníKNIHY

Asi nejhorší Kngova kniha.Naprostá předvídatelnost děje,což je u Kinga jen zřídka kdy,a hlavně závěr u kterého máte pocit že tam cosi chybí.Některé pasáže jsou dobré ale jako celek zklamání.Nevadí i MISTR tesař utne.

40%

dr.film
19.9.2003, 19:30
Kniha Temná půle   
Smolař ?KNIHY

Kniha "TO" má opravdu úžasnou atmosféru,zajímavé postavy at se jedná o zlé či hodné.Nejhezčí z knihy jsou pasáže kde se rozvíjí onen přátelský vztah dětí a formuje se do celku pod jménem SMOLAŘI.Vše bylo hezké až na úplný konec který mě nepřesvědčil a spoustu věcí jsem nechápal,např vzájemná soulož dětí nebo závěrená bitva .Je to trochu škoda mohlo "TO" být za 10.

90%

dr.film
16.9.2003, 11:58
Kniha To   
Černý důmKNIHY

Zdáse že spolupráce Kinga s Straubem se zatím daří.Kniha má spousty silných momentů, napínavých scén a inteligentně napsané postavy.Zklamání jsem se dočkal na samotném závěru který jaksi autorům utíká mezi prsty. I tak je to dobré ale u Talismanu jsme se pobavil více.

80%

dr.film
25.6.2003, 14:56
Kniha Černý dům   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Pohádka ???
Klenot
Zklamání
Smolař ?
Černý dům

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena