Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
radka trneckova
Vlci z CallyKNIHY

Mám Temnou věž ráda ale nepatří mezi moje nejoblíbenější knihy od Stephena Kinga.Vlci jsou docela dlouhá kniha,ale podle mého názoru nejméně záživná.Po tak dlouhé přípravě na boj s Vlky jsem očekávala mnohem delší a napínavější souboj.Věřím ale že poslední dva díly teto série budou opět strhující.

70%

radka trneckova
18.8.2005, 23:38
Kniha Temná věž V: Vlci z Cally   
Bezvadná knihaKNIHY

Je to sice hodně stará kniha,ale i když čtu Kinga už 10 let,tuhle knihu jsem četla poprvé.Je to proto že tyhle starší knížky se strašně špatně shaní.Do knihovny nechodím,tak po dlouhém shánění se mi podařilo tuhle knížku koupit.A musím říct že sem si ji zařadila na 3.místo nejoblíbenějších"KINGU":

100%

radka trneckova
18.8.2005, 16:23
Kniha Cujo   
skvělá knihaKNIHY

Podle mne nejlepši kniha jakou jsem četla.Svědectví by si zasloužilo,aby v nejbližší době vyšlo další vydání.Určitě by se tato kniha hodně prodávala,protože se nedá nikde sehnat.Tak do toho vydavatelství!!!!

100%

radka trneckova
25.5.2005, 22:18
Kniha Svědectví   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Vlci z Cally
Bezvadná kniha
skvělá kniha

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena