Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Veronika Žižková
Dlouhý pochodKNIHY

Hned jak jsem uviděla v knihdupectví tuto knihu, nemohlajsem odolat. Jak jsem jí otevřela a začala číst, čim dál tim míň jsem věřila svým očím. No prostě, jakmile mi došlo, že opravdu platí tři napomenutí a smrt, tak mi běhal mráz pozádech. Čím víc se dostáváte do děje a do mysli "hlavního hrdiny", tím méně se vám chce věřit, že by toho byl někdo vůbec schopný, přihlásit se to tohoto šíleného pochodu SMRTI, i když vám to příde čím dál tím méně logické, tím víc nad tím přemýšlíte. Já jsem dokonce po dočtení Dlouhého pochodu málem nezamhouřila oko, pořád nad níp přemýšlím . . . Opravdu bych vám ho vřele doporučila . . . I když někomu by to mohlo připadat zdlouhavé a nudné, mě tedy rozhodně ne!

90%

Veronika Žižková
17.6.2006, 12:08
Kniha Dlouhý pochod   
nicKNIHY

Tak tahle knížka mě opravdu zklamala, už jsem četla totiž CHristinu a čekal jsem podobný nádech, ale opravdu to nebylo zrovna podle mého gusta. Příběhy ze žvoita policistů mě sice zaujaly, ale jinak to bylo opravdu nudné, s nudným koncem. A jelikož to pro mě mělo moc velký nádech sci-fi(a moc mimozemšťanů) tak jsem si myslela že tu knížku ani nedočtu, ale přiznávám se , že mě děj i docela zajímal až dokonce, ale četla jsem opravdu lepší knížky.

30%

Veronika Žižková
26.8.2005, 22:31
Kniha Z buicku 8   
ta nejKNIHY

Tak tuhle kihu jsem sháněla hodně dlouho a málem jsem se nechala okrást o 50,- Kč, ale když jsem si jí konečně koupila, tak jsem nelitovala, podle mě je to jedna z těch nej knížek od S.K. a poravdu stojí za to si jí přečíst.
DFo města přijede nový chlápek a otevře si tam krámek Nezbytné věci, první, kdo do něj příde je malý chlapec, který si tam koupí vytouženou baseballovou kartičku a rozpoutá tímto jak už asi vítě řetězec vyřizování učtů a rozpoutá se peklo. Také se mi líbil závěr, Kingův oblíbený otevřený konec. Do této knížky když se začtete, tak už nebudete moct knížku odložit, dokud jí nedočtete.

100%

Veronika Žižková
26.8.2005, 22:24
Kniha Nezbytné věci   
nic mocKNIHY

Z této knihy jsem ještě teď troch na rozpacích a zmatená.Na začátku mi přišlo, že mi vypráví babička píběh z jejího dětství, park mi přišli muži ve žlutých pláštích jako docela sci-fi vložka a těch několik různých časových úseků a příběhů mě dost zmátlo, když mi můj kamarád vyprávěl o filmu, vypadal nadšeně, já jsem ale docela nespokojená, vůbec jsem nemohla pochopit, že napsal tuto knihu někdo, kdo napsal třema Hřbitov zviřátek nebo Misery. Dost mě to sklamalo.Tohle je taky jediná knížka od S.K. kterou jsem nedočetla do konce.

20%

Veronika Žižková
28.7.2005, 20:55
Kniha Srdce v Atlantidě   
superKNIHY

Když jsem si přečetla titulek o čem tato kniha je(jako to obvykle dělám), tak mě to moc nezaujalo, ale měla jsem možnost si jí koupit rychle a levně a tak jsem si jí koupla A DOBŘE JSEM UDĚLALA! Tato kniha mě chytla hněd od začátku obyčejný malý chlapac začne mít obyčejné bolesti hlavy, ale bohužel ani ten chlapec ani ty bolesti nejsou obyčejné, zjistí mu nádor na mozku, ale také to není žádný obyčejný nádor a tak se rozpoutává neobyčejný příběh plný nechutného popisování detailů(kdo už četl neco od S.K. ví o čem mluvím) a také je to kniha plná vrabců:-) DOPORUČUJI. Byla to po ŘBITOVU ZVIŘÁTEK ta nejlepší kniha od S.K. co jsem četla.

90%

Veronika Žižková
26.7.2005, 14:29
Kniha Temná půle   
  1 | 2 | 3 | 4    Nejstarší /Celkem stran: 4
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Dlouhý pochod
nic
ta nej
nic moc
super

1 | 2 | 3 | 4
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena