Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Anonym
Nic mocFILMY

Pravda, tenhle film není zrovna nejlepší. Stejně jako ostatní filmy na pokračování je o ničem a je to dokonalá blbost. U knížek na díly je každá knížka lepší než ta předchozí, ale u filmů je to naopak. Každý další díl je většinou větší a větší blbost.

50%

Anonym
5.2.2004, 14:33
Film Děti kukuřice V   
AkoMatkosKubkomFilmDobabraliFILMY

Prave som to dopozeral.mnooo mal som velke stastie ze som knihu pred tym cital.neviem co by som si o tom pomyslel inac myslim ze podstata knihy tam vobec nebola.anthony bola urcite dobra volba a vlastne jedina svetla stranka filmu ak neratam hudbu.filmari si samozrejme upravili niektore veci takze z regulators sa stali agenti majestic ci mib alebo co.pozeralo sa to v celku dobre /dojimavy pribeh vztahu dietata a senzibilneho starca/ len skoda ze sa filmari upriamili iba nato.spracovat ale celu knihu by spapkalo trochu viac filmarskeho chochmesu ako nam predviedli."nelutujem ale ani minuty a nikdy by som nemenil"

50%

Anonym
27.12.2003, 23:55
Film Srdce v Atlantidě   
Tam se rodíFILMY

To první, co vám na celém filmu musí prastit do ocí je to, ze jeho autori zcela postrádali vlastní fantazii. Je to vlastne úplne o tom samém, jako Carrie jednicka az na to, ze se hlavní hrdinka v probehu deje skoro vubec nevyvíjí, jak tomu bylo v Kingove prvotine. Hlavní hrdinka Rachel je vlastne docela "normální" holka, které její nejlepsí kamarádka spáchá sebevrazdu. Zbytek príbehu se tocí okolo particky fotbalistu, kterí se baví tím, ze porádají soutez, kdo obrousí víc holek. Pak nastvou telepaticku Rachel a ta je vsechny pozabíjí. Celý film mi pripadá spís nez horor jako nudná odnoz Prci, Prci Prcicek s masakrem nakonec. V tomto mém tvrzení me muze jen potvrdit fakt, ze ve filmu vystupují i dva predstavitelé hlavních rolí v uz zminovaném filmu. I kdyz se ve Carrie 2 spíse jen mihnou, aspon vsichni vidíme, kde takovíto herci zacínají svou kariéru.

50%

Anonym
22.12.2003, 19:28
Film Carrie 2: Zuřivost   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Nic moc
AkoMatkosKubkomFilmDobabrali
Tam se rodí

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena