Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Any
Zelená míleKNIHY

Skvělá a čtivá knížka. King zase předvedl jak udržet čtenářův zájem od začátku až do poslední stránky. Velmi působivý triler, ještě skouknout film a budu spokojená :)

90%

Any
9.12.2006, 13:54
Kniha Zelená míle   
Nejlepší hororKNIHY

TO je nejlepší horor od Kinga jaký jsem četla. King tu dokonale vystihl atmosféru strachu a vzrůstajícího napětí. Přítomnost proložená minulostí nedovolí čtenáři ani na chvilku vydechnout! Jestli se rádi bojíte, tak se pusťte do tédle knížky a strachy nebudete spát :) !

100%

Any
1.11.2006, 14:19
Kniha To   
část cestyKNIHY

v knihovně jsem hledala Temnou věž a na počítači mi vyběhla i tato kniha. Povídka Sestřičky z Elurie mě zaujala a přišla mi vhod, protože jsem zrovna byla úplně zažraná do TV :) . Chcete-li si doplnit část informací o Rolandově cestě a zjistit něco málo z toho, co se stalo před setkáním v poušti, tak si to přečtěte- nebudete litovat :)

70%

Any
10.10.2006, 21:20
Kniha Legendy   
Hodina děsuKNIHY

Soubor několika málo povídek. Ale stojí to za to! Žádná z nich Kingovi ostudu nedělá. Mezi (dle mého názoru)nejlepší povídky patří hned ta úvodní- Zkratky paní Toddové a za ní nezaostá ani povídka Prám. Všechny stojí za rřečtení a vřele doporučuji!

90%

Any
5.10.2006, 17:05
Kniha Mlha   
Nejnovější    1 | 2  /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Zelená míle
Nejlepší horor
část cesty
Hodina děsu

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena