Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Radovan Urban
OpětKNIHY

Opět další výborná knížka. Malilinko zdlouhavá, ale své grády dostane. I když na můj vkus je zde až moc nadpřirozena, temných sil a vůbec takových nereálných úkazů. Četl jsem ji na vojně, kde jsem měl hromadu času, ale nevím, jestli bych to dotáhnul do konce i teď.

80%

Radovan Urban
19.1.2004, 13:07
Kniha Nespavost   
Celkově vzato bezvaKNIHY

I když si myslím, že některé pasáže této knihy spadají trochu moc do říše nadpřirozena, celkově ve mě zanechala dobrý dojem. Nejlepší pasáží je podle mě úvodní část, kdy probíhá šíření infekce a základy společnosti se hroutí. Skvěle popsáno vše, co tuto apokalypsu provází. Další děj už mi připadá trošku jako snaha najít nějaký závěr ve stylu Kinga. Já osobně bych se v této části knihy obešel i bez snů, temných sil a pod. V jiných knihách ano, ale tady mi to prostě nějak nesedlo. Nicméně i přes to je to kniha výborná a za přečtení určitě stojí.
Filmové zpracování bylo ucházející, ale temná atmosféra byla tatam. Plno scén se odehrávalo za veselého slunečného počasí a spíš ve mě zanechalo pocit pikniku než horroru. Ale i tak jsem to zkousnul. Mimochodem nikdy nechoďte do tunelu plného mrtvol!!!

90%

Radovan Urban
19.1.2004, 12:52
Kniha Svědectví   
Na 2xKNIHY

Knihu osvícení jsem četl dvakrát a pokaždé to byla byla jiná kniha. Poprvé v 16-ti letech jako neuvážený dárek rodičů. Podruhé ve 24 a jako by to byly 2 různé knihy. Musím říct, že osvícení patří opravdu mezi mé TOP10 od Kinga. Hlavně gradující se napětí a atmosféra hotelu v horách. Vřele doporučuji!

100%

Radovan Urban
19.1.2004, 12:07
Kniha Osvícení   
Nejnovější    1 | 2  /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Opět
Celkově vzato bezva
Na 2x

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena