Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Gabriela Schovancová
perfektníKNIHY

Plná dojmů z právě přečtené knížky jsem chtěla informovat i ostatní o existenci perfektní knížky. S poslední recenzí zrovna dvakrát nesouhlasím, ale od toho tu jsme, abychom napsali každý svůj názor. Expert na psychologii nejsem, ale tato kniha mne uchvátila tak, že jsem ji odložila až o půl druhé ráno a na druhý den hned dočetla. Prostě strhující!

90%

Gabriela Schovancová
5.12.2004, 18:52
Kniha Geraldova hra   
perfektníKNIHY

Plná dojmů z právě přečtené knížky jsem chtěla informovat i ostatní o existenci perfektní knížky. S poslední recenzí zrovan dvakrát nesouhlasí, ale od toho tu jsme, abychom napsali každý svůj názor. Expert n apsychologii nejsem, ale tato kniha mne uchvátila tak, že jsem ji odložila až o půl druhé ráno a na druhý den hned dočetla. Prostě strhující!

90%

Gabriela Schovancová
5.12.2004, 18:51
Kniha Geraldova hra   
Dobré,ale dlouhéFILMY

Film nekopíruje knihu doslova, pokud di dobře vzpomínám, v knize ta slepá holčička umře, kdežto ve filmu ji nechají tvůrci přežít. Jinak se mi to docela líbilo, jen je docela nepříjemné, když se nejprve díváte na film a pak, když čtete knížku, tak se vám vybavují postavy, děj a "zvuky" z filmu. jediná nevýhoda!

50%

Gabriela Schovancová
3.11.2004, 13:51
Film Časožrouti   
No hrůzaFILMY

Zcela souhlasím s předchozí recenzí. Osobně jsem nejprve viděla film a teprve pak četla Běžíciho muže a musím říct...díky bohu, protože ty dvě věci spolu nemají nic splečného. Ale stávají se i takové věci, takže můžu jen doporučit...radši si to přečtěte!

20%

Gabriela Schovancová
3.11.2004, 13:42
Film Běžící muž   
Vydařená pohádkaKNIHY

Nejprve jsem měla v úmyslu napsat, jak je opravdu příjemné, přečíst si konečně pořádnou pohádku. Ale článek, který jsem si tu přečetla, než jsem přidala i svou recenzi mě zarazil a opravdu jsem našla souvislosti Delain s Temnou Veží. Díky, to ho jsem si dřív nevšimla! Jinak dětem to nečtěte, ale vřele doporučuji, nemohla jsem se od toho odtrhnout!:)

80%

Gabriela Schovancová
3.11.2004, 13:26
Kniha Dračí oči   
Nejnovější    1 | 2 | 3    Nejstarší /Celkem stran: 3
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
perfektní
perfektní
Dobré,ale dlouhé
No hrůza
Vydařená pohádka

1 | 2 | 3
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena