Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Masa
Cujo to joooKNIHY

Velice čtivá kniha patří k tomu lepšímu co S.K. napsal ale ne k tomu nejlepšímu - teda alesponˇpodle mě.Je zde skvěle vykresleno jak se z mírumilovného bernardýna stane vraždící monstrum.Jako další plus bych uved velice dobře popsáné jednotlivé charaktery hlavních postav.Jinak myslím že by příběh mohl mít trchu větší spád.Ale je až s podivem jak S.K.dokáže z celkem nezáživného námětu napsat dobrou knihu.

70%

Masa
27.5.2004, 15:22
Kniha Cujo   
To fakt žeruKNIHY

Tuto knihu jsem si půjčil z knihovny více méně z recese.Protože co si budem povídat 1060 stránek jen tak někde neuvidíte natož aby to někdo přečet.Byla to první kniha co jsem od Kinga přečet a musím říct že zatím nejlepší.Příběh který se s každou stránkou rozplátá a spěje do neodvratného konce!Který je opraudu precizní.Děs v té knize je nepopsatelný z té knihy se šíří na všechny strany chytne vás a už nepustí.Film jsem vyděl dřív než jsem četl knihu a tenkrát se mi docela líbil ale po přečtení knihy ...Myslím že je to nejlepší Kingova kniha - ale to je věc názoru.

100%

Masa
15.5.2004, 22:59
Kniha To   
Fakt dobrej filmFILMY

Tak tohle je jeden z nejlepších filmů podle
Kingovi předlohy.Není v něm ani jedna chvíle kde by se divák nudil.Napínavý od začátku do konce.Obzvláštˇskvěle je natočená scéna kdy Anie Poulovi láme nohy.Ale knížka je asi přece jenom o trochu lepší.

90%

Masa
18.4.2004, 19:08
Film Misery nechce zemřít   
Nejnovější    1 | 2  /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Cujo to jooo
To fakt žeru
Fakt dobrej film

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena