Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Miroslav Ševčík
Od teď nepoletím v letadle!FILMY

Film má tak hrozivou atmosféru, kterou jsem ještě v žádném filmu neviděl. Naprosto hrobové ticho a šustění v dáli jak padají telegrafní sloupy a stromy. Naprosto hrozivé. Mohu říst, že i více než v knize. Režisérovi se povedlo něco nevídaného. Jen místy mě štvala malá Dinah svou ukecaností. Ale všechny zastínil Greg a jeho trhání papíru. Rozkapané červené oči, výraz naprosté bezvědomosti a papír trhající na proužky velice ale velice pomalu... pomalu... pomalu... Opravdu tleskám!!!

100%

Miroslav Ševčík
26.5.2004, 14:29
Film Časožrouti   
Toto prostě musíte vidět!!!!FILMY

Když jsem se dodíval na tento film, vyhrkli mi slzy. Ne, smutkem z konce, ale že jsem si tuto 8hodinovou minisérii nenatočil!!! Film se velice drží knihy, herci vynikali a trefili se do postav tak, jak měli. Záběry mrtvých lidí na ulici kolem kterých projíždění poslední přeživší lidé jsou opravdu děsivé. Sice ne jako v Časožroutech, ale velice blízko. Randall Flagg svým děsem číhal za obrazovkou a když se proměnil na jednu ze svých hrůzných podob, byl opravdu nechutný. Jednoduše řečeno skvělý film! Musítě to vidět! A Stephen King hraje řidiče!

90%

Miroslav Ševčík
26.5.2004, 14:12
Film Svědectví   
Nejnovější    1 | 2  /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Od teď nepoletím v letadle!
Toto prostě musíte vidět!!!!

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena