Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Veronika Žižková
sestřečky z ElurieKNIHY

Tahle povídka mě trochu zeskočila, protože i když jsem zastánce S.K. tak jsem nečetla žádnou temnou věž a tak sem si myslela, že to nepochopím tak ůplně a měla jsem pravdu, příběh to byl zajímavý, i když na upíry já moc nejsem, ale myslím si , že kdo nečetl Temnou věž tak úplně tento příběh nepochopí, tak jako já. tento příběh najdete i v sbírce Všechno je definitivní.

70%

Veronika Žižková
20.3.2005, 11:08
Kniha Legendy   
PŘEČTU SIKNIHY

Já jsem četle Všechno je definitivní a znám proto hodně těchto povídek Pitevní sál číslo čtyři je trochu nadsazená a ke konci podle mě až směsná povídka, ale i trochu napínavá. Oběd v Gotham café je perfektní napínavá a trochu nechutná povítka, líbila se mi.L. T. a jeho teorie domácích zvířat stojí opravdu za to a i jsem se s L.T. schodla:)Pán v černém obleku je podle mě blbost, na mě je to moc satanistické.Taskže vcelku ujde, jestli tuto knihu nemůžete sehnat doporučuju VŠECHNO JE DEFINITIVNÍ je tam těch příběhů víc.

70%

Veronika Žižková
20.3.2005, 11:02
Kniha Šest příběhů   
superKNIHY

já se sice v autech moc neviznám a už vůbec ne z 50. a60. let, ale christina mě teda zaujala. je to moc hezký příběh, líbí se mi, že tam hrají roli mladšílidé na střšcní škole, jeko já. a je to moc zajímavý a napínavý příběh, doporučuji a taky bych nebyla proti, kdyby King napsal další díl. Nevíte jestli je i film???? Na ten bych se určitš podívala. Doporučuju vám, P Ř E Č T Ě T E S I JÍ

100%

Veronika Žižková
20.3.2005, 10:42
Kniha Christina   
líbí se mi, zatímFILMY

Viděla jsem v televizi první dvě části tohoto filmu a moc se mi líbily. Není to podle mě sice horor, ale líbilo se mi to. chtěla jsem se podívat i na poslední část, ale zatím jsem k tomu neměla příležitost.Kokal se na to můj táta a říkal jak se na takovou blbost můžu koukat, tak nevim jestli se mám těšit nebo spíš ne. Všimla jsem si tam i S.K. v roli donašeče pizzy a docela mě to překvapilo, že tam hraje a ještě k tomu tak malou roli.

20%

Veronika Žižková
28.2.2005, 14:15
Film Dům v růžích   
Líbí se miKNIHY

moc se mi líbí to jak v této knize popisuje strach toho spisovatele a taky jeho bolest a náladovost jeho věznitelky. Vadilo mi sice, že se děj opakuje dobrá nálada, špatná nálada Annie, ale už jsem si zvykla. Ale jinak doporučuji, i když jí nemám ještě dočtenou.Chtěla bych se podívat i na film, ale slyšela jsem, že za moc nestojí, tak nevím.

70%

Veronika Žižková
22.2.2005, 08:57
Kniha Misery   
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4    Nejstarší /Celkem stran: 4
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
sestřečky z Elurie
PŘEČTU SI
super
líbí se mi, zatím
Líbí se mi

1 | 2 | 3 | 4
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 3 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena