Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
anmiki
může se stát i u nás ?KNIHY

koupila jsem si ve stejné době tuhle knížku a Dlouhej pochod...asi jsem se namlsala tou druhou, protože "srovnáno se zemí" jsem jaksi nemohl málem dočíst.ale jo...dobrá psycho studie jednoho chlápka,co je fakt na dně...prostě okolnosti ho ušláply a bourání baráku a všech jeho životních hodnot a výdobytků vzaly za své...dá se do něj vžít, ale asi jen když máte zrovna nějaké starosti a nevíte jak ven, když vás nikdo neposlouchá a nevíte, co s tím...prostě na podzimní depku je tohle dílko jako stvořené.jinak...mám některé knížky od SK, které se mi moc nelíbí...a tahle se zařadila mezi jedny z nich...škoda...

30%

anmiki
16.10.2006, 16:11
Kniha Srovnáno se zemí   
mazlíčekKNIHY

četla jsem tuhle knížku už před spoustou let...ale stále si z ní dost pamatuju. přečetla jsem ji jedním tahem...začala někdy v podvečer, skončila ráno...nedalo se prostě skončit...chvílema jsem proklínala manžela hrdinky, policajty a spol., jak můžou být takoví tupci, chvílema jsem se bála jít na záchod...zvláště, když jsem se podívala na svého spícího psa (malinkatého mimochodem). v téhle knížce je děs skutečně do poslední chvíle oddalován a napínán jak na skřipci, což však odnese hlavně čtenář :o))) takže pozor na netopýry, díry v zemi a vzteklé fotry :o)

90%

anmiki
16.10.2006, 16:07
Kniha Cujo   
nic moc dílkoKNIHY

tahle knížka se mi od Kinga líbila nejmíň. možná jsem jí četla v blbém čase a taky si nějak zvlášť nepotrpím na emzácké příběhy a lodě a já nevím co. nicméně....tady ta loď nehraje až takovou roli. celý příběh je značně zmatený, celkem protáhlý a nějak se nechce a nechce posunout. chvílema se tam dají najít dobré momenty....jenže to není až taková sláva. King napsal lepší !!!

40%

anmiki
4.8.2006, 10:37
Kniha Tommyknockeři   
dobrodruhem ve 30tiKNIHY

talisman jsem četla celkem dvakrát a myslím, že jsem si ho dostatečně užila až v "pozdějším" věku. dobrodružství 12ti letého kluka, který dokáže proniknout do jiného světa skrz jakousi šťávu a později jen silou svých myšlenek mě úplně vzalo. fandila jsem jeho boji se zlým Sloanem a brečela jsem při eskapádách s Vlkem :o) rozhodně doporučuji číst tuhle knížku těm, kdo se dokáží vrátit i do dětství a zcela bez zábran se radovat z toho, jak 12ti letý kluk vesele putuje s přítelem a zažívá s ním dost legrační situace a zároveń šokovaně zírat na spálenou krajinu okolo tratě, jež vede k městu a černému hotelu, kde je talisman, zářivá koule spojující vše se vším.

100%

anmiki
4.8.2006, 10:24
Kniha Talisman   
kdo nejdál dojde ???KNIHY

absolutně napínací příběh !!!! vřele doporučuju.kdesi jsem četla,že pseudonym R.Bachman používá SK jako své temné já pro psaní knih.zatím jsem četla jen 3 pod tímto jménem, ale dlouhý pochod je bezkonkurenčně nej. šlapat si takhle 300 mil za vidinou čehosi pod neustálou hrozbou zastřelení a vědět, že musí zemřít 99 lidí, abych to já přežila, dost hustý.když jsem tu knížku dočetla,zjistila jsem,že při delší chůzi osamělou silnicí se koukám, jestli tam nejede nějaký transportér.dokonce jsem se donutila zamyslet nad tím,jak vykonat potřebu za chůze a přežít to bez ztráty kytičky.ať žije 100 jarních kilometrů.

100%

anmiki
24.7.2006, 17:05
Kniha Dlouhý pochod   
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4    Nejstarší /Celkem stran: 4
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
může se stát i u nás ?
mazlíček
nic moc dílko
dobrodruhem ve 30ti
kdo nejdál dojde ???

1 | 2 | 3 | 4
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena