Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Porsche
Dobrá knihaKNIHY

Od zacatku do konce je kniha napinava a cte se doslova jednim dechem. Myslim, ze kazdy ctenar si taom opravdu najde to svoje a to co kniha nepostrada je napeti. Vrele doporucuji

90%

Porsche
12.12.2003, 09:42
Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona   
...FILMY

Priznam se, knihu jsem necetl, film jsem nepochopil, jedine pozitivni tam byl Anthony Hopkins. Jestli by mi mohl nekdo vysvetlit skrytou podstatu, budu rad. Hodnotim 5, protoze vazne nevim vo co de, tak davam prumer.

50%

Porsche
11.12.2003, 17:42
Film Srdce v Atlantidě   
Dobry románKNIHY

Carrie se cte velice pekne od zacatku pomerne napinava a zabavna kniha, moc se u ni bat nebudete. Ma originalni tema, ktere jak vzdy prozrazovat nebudu, jelikoz by jste o to prisli:o) Tak hezke cteni, stoji to za to.

70%

Porsche
3.12.2003, 16:50
Kniha Carrie   
Skvělá kniha...KNIHY

...vskutku skvela kniha o holcicce ktera se ztrati v Mainskem lese, dej ma spad a je velice napinavy, malo narocny na premysleni a vskutku zajimavy. Netradicni a malo okoukany namet ztraty v lese je zarukou dobre cetby a ja vam preji mnoho hezkych chvil s touto knihou.

verdikt: Doporucuji

90%

Porsche
18.11.2003, 19:03
Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona   
...KNIHY

Zajimave dilo, ale me nezaujalo, ani ke knize nijak neupoutalo. Myslim, ze Kingovi jde lepe psat horory nez novely. V zadnem pripade tuto knizku nechci hanit, protoze je od mistra, ale sam jsem ji moc nepochopil a jak pisi vyse, nezaujala me, a od toho se odrazi me hodnoceni.

40%

Porsche
18.11.2003, 18:59
Kniha Srdce v Atlantidě   
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4    Nejstarší /Celkem stran: 4
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Dobrá kniha
...
Dobry román
Skvělá kniha...
...

1 | 2 | 3 | 4
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena