Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Gabriela Schovancová
Nezničitelné auto...?KNIHY

Zrovna jsem dočetla Christinu a musím uznat, že to bylo moooc zajímavé. Auto, kde se počítadlo přetáčelo pozpátku a auto se přitom samo opravilo!...Výborný nápad! V popisu vraždících výjezdů Christiny si King vysloveně vyhrál, stručně, ale velmi výstižně popsané a pro čtenáře s bujnou fantazií až "drsné" :) Všem vřele doporučuji, ale pozor na knihovny. Stalo se mi, že ze stránky 15 jsem se ocitla na 33, ale ani to mě neodradilo tu knihu dočíst, než ji vrátím!

80%

Gabriela Schovancová
21.7.2004, 20:56
Kniha Christina   
Čteno jednim dechemKNIHY

Knížka Noční směna mě velmi zaujala. Je pravda, že do románu se člověk začte a žije s ním delší dobu než s povídkami, ale tento styl čtení mě rozhodně nevadí. Přecházela jsem z jedné povídky do druhé, přičemž jsem si dala kratičkou pauzu na zamyšlení. Nebo to byl spíše takový psychycký dojezd. Z každé povídky jsem měla silný zážitek stejně jako z Kingova románu. A souhrně......hlavou mi šumí kukuřice, pak se podívám na svého domácího mazlíčka-potkana-a jsem rada, že je v kleci a zrovna teď mi tady neběhá! Taky mám strach se podívat do skříně....No povídky nebo román...dojem je stejně silný! Doporučuji!

90%

Gabriela Schovancová
21.4.2004, 14:47
Kniha Noční směna   
Povedená knížkaKNIHY

Upřímně...nepřečetla jsem všechny recenze. Nekteré jsou pozitivní, jiné negativní. Pro mne byla tato knížka skvělá. Netvrdím, že je to to nejlepší, co King napsal, ale prostě jsem se od ní nemohla odtrhnout a všem ji vřele doporučuji. Myslím, že je v ní mnohem víc, než jen zatoulaná holka, která po devíti dnech vypdá jako malá narkomanka a kecá cestou se svou vidinou.
A mimochodem! V par recenzích jsem se dočetla, že medvěd byl zastřelen! Ale opravte mne někdo, když si myslím, že je to úplně jinak. Medvěda ten pytlák přece nezastřelil. Jen mu prostřelil ucho a Trisha ho zahnala svým walkmenem.......

90%

Gabriela Schovancová
6.4.2004, 14:13
Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona   
Nejnovější    1 | 2 | 3  /Celkem stran: 3
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Nezničitelné auto...?
Čteno jednim dechem
Povedená knížka

1 | 2 | 3
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 4 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena