Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Veronika Žižková
Nočí můryKNIHY

Když jsem četla tu první knížku, tak se mi ze začátku líbila, ale pak mě trochu zklamala a taky trochu rozesmála( nejvíce Zuby), čekala jsem víc napínavější příběhy,stejně ji doporučuju. Zato Pátá čtvrtina mě napínavostí až překvapila ještě jsem jí nedočetla, ale rozhodně si jí přečtěte. Opravdu se mi stalo, že díky této knížce jsem noční můru měla a to se mi ještě nikdy nestalo.

80%

Veronika Žižková
12.2.2005, 11:29
Kniha Noční můry a snové výjevy   
SSUUPPEERRFILMY

Tak tento film, je nejlepší z všech natočených Kingovích příběhů, co jsem viděla. Zaujalo mě už jen to, že tam hraje J.Depp, protože je to můj nejoblíbenější herec, a nezklamal mě! Je to opravdu pěkný film, a to rozuzlení na konce jsem opravdu nečekala. Chtěla bych si přečíst knížku, tak doufám, že bude stejně hezká jako film.

100%

Veronika Žižková
29.1.2005, 13:23
Film Tajemné okno   
Film mě nezaujalFILMY

Čezla jsem na jedené stránce hodnocení a popis filmu, a tak mě to zaujalo, že jsem se rozhodla se na něj pdívat, no zklamal mě až moc, málem jsm se u něj unudila, no prostě hrůza!! Říkala jsem si , jestli je to vůbec od S.K. protože to co jsem od něj četla a viděla se mi opravdu líbilo.. Doufám, že je knížka lepší, protože si jí chci přečíst. Radím vám, jestkli vás někde zaujal popis příběhu, tak si přečtěte radši knížku, protože film je ztáta času.

30%

Veronika Žižková
29.1.2005, 13:18
Film Osvícení   
Nic mocFILMY

Je To film bez příběhu a vůbec se mi nelíbil, nečetla jsem bohužel knížku, takže nemám porovnání, ale film za oc nestojí!Doufám, že budu mít možnos přečíst knížku, protože jsem se tu dočetla, že je hezká.

30%

Veronika Žižková
29.1.2005, 13:10
Film To   
Hezký příběhKNIHY

Zelená míle je spíše takový hezký příběh, rozhodně ne horor, proto mě docela překvapilo, když jsem se dozvěděla, že je od Kinga. Rozhodně to ale neznamená, že se mi nelíbil. Je psaný hodně na přeskáčku, ale přečtěte si ho!

70%

Veronika Žižková
29.1.2005, 13:01
Kniha Zelená míle   
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4    Nejstarší /Celkem stran: 4
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Nočí můry
SSUUPPEERR
Film mě nezaujal
Nic moc
Hezký příběh

1 | 2 | 3 | 4
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena