Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Veronika Žižková
nic mocKNIHY

Četla jsem to, ale moc mě to nezaujalo. Možná taky proto, že měmoc příběhy o upírech neberou, říkalo mi to i hodně jiných lidí. Jestli si to přečtete to záleži na vás Prípěch ujde, je dost napínavý , ale má otevřený konec, to mě docela načtvalo. . .

50%

Veronika Žižková
28.1.2005, 18:08
Kniha Prokletí Salemu   
ssuuppeerrKNIHY

Tak toto byla první knížka kterou jsem ok kinga četla. Je to velmi zajímavé a hodně strašidelné i nechutné( např: popisuje vyteklý mozek a jiné nechuťárny)No ale moc se mi líbila a radím vám PŘEČTĚTE SI JÍ ů jeto asi nejlepší knížka, co jsem od S.K. četla!

100%

Veronika Žižková
28.1.2005, 17:49
Kniha Řbitov zviřátek   
ZAJÍMAVÉKNIHY

No,myslím si, že rozhodnout se mezi sebou a maminkou je velmi težké, já jsem nad tím dlouho přemýšlela, a nejspíš bych si vybrala jinak, ale na tom teď nezáleží. Je to moc hezký příběh a rozhodně mě odrazuje od stopování!!:-) a je to opravdu takové na zamyšlení.

90%

Veronika Žižková
28.1.2005, 17:41
Kniha Jízda na Střele   
ujdeKNIHY

je to velmi zajímavá sbírka povídek, radím vám, abyste si ji přečetli. Nenechte se hned na začátku otrávit a nějaké příběhy vás opravdu odradit mohou, jáj jsem si myslela, že to vůbec nedočtu do konce a že některé příběhy vynechám, ale mile mě nakonec překvapily. A souhlasim že BJORGA AFRICKÁ bYl dobrý nápad.

70%

Veronika Žižková
28.1.2005, 17:34
Kniha Všechno je definitivní   
kniha je hezčí než filmFILMY

viděla jsem film Zelená míle a moc se mi líbil.Je to velmi hezky natočené a Tom H. je dobrý herec. Radím vám, kdo jste ho neviděl, tak jse o hodně přišel! Ale na druhou stranu vám radím přečtěte si knížku, je lepší, podrobnější a líbí se mi víc.

90%

Veronika Žižková
24.1.2005, 18:03
Film Zelená míle   
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4  /Celkem stran: 4
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
nic moc
ssuuppeerr
ZAJÍMAVÉ
ujde
kniha je hezčí než film

1 | 2 | 3 | 4
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 3 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena