Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Rara-avis
StrhujícíKNIHY

Je to velice dobře napsaná knížka, o čemž svědčí i fakt, že přestože v jejím ději (téměř celém) jsou pouze dvě postavy, se z něj neodtrhnete. Líbil se mi zvláštně konec, kde King suveréně popsal stav šílenství Paula Sheldona, když byl už zachráněn. Jeho vidiny, pocity... konec byl fascinující... Ale nže ke konci došlo, musel si toho náš hlavní hrdina vytrpět skutečně mnoho. Udělala jsem tu chybu, že jsem si ke konci četla i ráno před školou. Byla jsem z toho tak zmámená, že jsem se nedokázala zpočátku vůbec soustředit :)

100%

Rara-avis
6.9.2003, 11:17
Kniha Misery   
Čistá subjektivita názoruKNIHY

Včera jsem odložila tuto velmi zajímavou knihu a šla spát. Bohužel se mi podařilo propadnout do říše snů až za dlouho, ale určitě to nebylo tím, že bych se bála. U téhle knížky jsem se si totiž strachy ukusovala nehty jen chvílemi, jindy jsem se zase trošku nudila a nedokázala se soustředit, ale hlavně jsem obdivovala rozvíjení všech tří hlavních postav. Obzvláště pak Jacka... Plus - až pojedu do hor, nebudu nikdy bydlet v pokoji číslo 217 :-)

80%

Rara-avis
5.8.2003, 10:09
Kniha Osvícení   
Noční směna?KNIHY

Jen horko těžko se dá hodnotit kniha jako celek, pokud obsahuje více povídek. Musím přiznat, že některé se mi velmi líbily, avšak jiné méně. To, co mě velmi zaujalo bylo všetýkající se Jerusalem's lot a jiné příběhy, samozřejmě. Sbírka povídek dokáže čtenáři ukázat, jak bujnou fantazii musí autor mít, když každý příběh v sobě skrývá cosi úplně jiného, než jste se dočetli v tom předchozím. Žádné opakování, čistě nová témata. S touto knihou jsem nad míru spokojena.

90%

Rara-avis
17.7.2003, 11:45
Kniha Noční směna   
Částečné zklamání.KNIHY

Zpočátku mě kniha zaujala a četla jsem ji opravdu s chutí. Ale konec byl pro mě zklamáním. Nevadí mi samo o sobě, že dívka přežila. Ten konec byl dle názoru mého příliš poameričtěn. Čiší z něj typicky americké konce béčkových filmů. Ve chvíli, kdy se má Trischa vypořádat s medvědem se "čistě náhodou" poflakuje někdo kolem. To mi tedy promiňtě, ale jsem realista.

50%

Rara-avis
28.6.2003, 20:59
Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona   
Hezká pohádka.KNIHY

Pohádky mám ráda, ale jen některé mě opravdu zaujmou. Většina nově vzniklých se snad ani nedá nazvat pohádkou. Tohle BYLA pohádka. Možná trošku i pro starší, ale každopádně povedená a pro mě líbivá.

100%

Rara-avis
28.6.2003, 20:56
Kniha Dračí oči   
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6    Nejstarší /Celkem stran: 6
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Strhující
Čistá subjektivita názoru
Noční směna?
Částečné zklamání.
Hezká pohádka.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena